Lenovo G580 Kötü Ses Sorunu

Ayrık

Decapat
Merhabalar, benim aslında ses sürücümde sorun yoktu gayet güzel ses veriyordu yalnız bugün driverları güncelleyeyim derken ses sürücüsü driverını da güncelledim, normalde gayet güzel canlı ve tok bir ses veren kulaklığım şimdi tam tersine; nasıl desem rahatsız verici bir ses veriyor.
Yani dinleyen ya da film izleyen izler ama sanki tam o adamın ya da karakterin sesini vermiyor biraz tuhaf bir ses veriyor eminim ki driveri günceledim diye oldu ve Dolby bir şeysi çıktı eqalizer felan anlamadım ama sesi baya değiştiriyor ayarları elleyince.

Şimdi ben ne yapıp ettiysem de düzeltemedim eski Realtek kurdum yine aynı bozukluk vardı ne yapacağımı şimdi bilmiyorum, biri yol gösterebilir mi?
  • Bilgisayarım Lenovo G580 dizüstü laptop
  • Kulaklığım: SteelSeriesActris3
  • İşletim Sistemi Windows7
Ekran Alıntısı.PNG
Ekran sss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür durumlar satıcının sitesinde yayınlanan sürücülerde çok sık olmaya başladı size tavsiyem bütün sürücüleri ve güncellemeleri Windows tarafına bırakmanız. Aygıt yöneticisinden ses aygıtlarının hepsini kaldırın (aygıtı kaldır dedikten sonra alt kısımda aygıt sürücüsünü kaldır tikini işaretleyin) daha sonra sistemi yeniden başlatın. Bilgisayar açıldıktan sonra Windows Update üzerinden sürücüleri yükleyin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı