Lenovo Gaming 3 15ACH6 sürücü kurduktan siyah ekran hatası

arif_le

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba.
82K200JUTx model laptop siparişim bugün elime ulaştı. Windows 11 yüklemesinden sonra ekran kartı driverlarını yüklediğimde ekranda görüntü bozulmaları ve daha sonrasında siyah ekran sorunu meydana geliyor. Donanımsal mı yoksa program ile mi alakalı? Driverları Lenovo'nun kendi sitesinden indirip yüklüyorum.

IMG_20220704_134703.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de kendimde alt modelini kullandığım için rahat rahat onerebiliyorum ama böyle görünce üzücüde olabiliyor.

Hocam arada çürükler çıkabiliyor ne diyeyim :D forumda 20 30 kişiye aldirmisimdir galiba cihazi büyük bir sorun olursa cehennemi boyladik😅

Ben 3060 modelini Letgo'dan sattım. Adam 2. Gün beni arıyor FIFA 22'den 30 FPS alıyorum dedi. Dedim 1 haftan var iade ederim. Gerisine karışmam. Öyle kaldı. Sırf uyguna aldı diye iade etmeyecek. Yani enteresan ki arızalı ürünleri sanki ucuza sattılar. 😀

Club indirimiyle alip sorunsuz kullananlarda var galiba şu an, Allah bilir onu diyen adam şarjda olmadan oynadığı için sabit 30FPS aliyordur :D

Ben 3060 modelini Letgo'dan sattım. Adam 2. Gün beni arıyor FIFA 22'den 30 FPS alıyorum dedi. Dedim 1 haftan var iade ederim. Gerisine karışmam. Öyle kaldı. Sırf uyguna aldı diye iade etmeyecek. Yani enteresan ki arızalı ürünleri sanki ucuza sattılar. 😀
Ben 1650 modelini 11'e almıştım gayet iyi şu anlık problem yok. İleride 8 GB takviye yapınca tadından yenmez diye düşünüyorum.
13K olmuş bu arada.

Ben 1650 modelini 11'e almıştım gayet iyi şu anlık problem yok. İleride 8 GB takviye yapınca tadından yenmez diye düşünüyorum.
13K olmuş bu arada.

8 GB takviye edersen %40 değişir. Umarım yükseltirsin. :)

Club indirimiyle alip sorunsuz kullananlarda var galiba şu an, Allah bilir onu diyen adam şarjda olmadan oynadığı için sabit 30FPS aliyordur :D

Aklıma geldi aslında söyledim ama şarjdaymış. Sonra yaptı herhalde drop yiyor. Ama ben test etmiştim sorun yoktu. 😀

Şu an format atma imkanınız varsa Windows 10 kurup yeniden denemenizi öneririm.

Her şeyi toplayıp paketledim, değişim talebinde bulundum. Gün içinde kargoya teslim edeceğim.

Hocam arada çürükler çıkabiliyor ne diyeyim :D forumda 20 30 kişiye aldirmisimdir galiba cihazi büyük bir sorun olursa cehennemi boyladik😅
Elektronik biraz şans işi 🙂 umarım süreçte sorun yaşamam

Sorun olacağını zannetmiyorum. Ama yarın servisle görüşmeni öneririm. 3060 için arkadaş servisle görüşmüş, ekran kartı çalışmıyor, anakartı değiştirelim demişler…

Düşündüm de bence değişim işte. Teknik serviste kafayı yemiş.

Sorun olacağını zannetmiyorum. Ama yarın servisle görüşmeni öneririm. 3060 için arkadaş servisle görüşmüş, ekran kartı çalışmıyor, anakartı değiştirelim demişler…

Düşündüm de bence değişim işte. Teknik serviste kafayı yemiş.

Merhaba tekrar. Ürün değişimini satıcıdan talep ettim kontrollerini yaptılar ve yenisini gönderdiler. Kurulumu yaptım normal şekilde çalışıyor. Herkese cevapları için teşekkürler.

Geri
Yukarı