Lenovo Gaming 3 laptopta BIOS'a girilmiyor

Hellomyquestion

Decapat
Lenovo Gaming 3 BIOS'a giremiyorum. Bunun nedeni ne olabilir? Ekranda sadece exit var. Dün kendi kendine bilgisayarı açtım ve BIOS'a girdi ardından bu ekrana geldi ve hiçbir şekilde dünden beri giremiyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20221014_012934.jpg
    IMG_20221014_012934.jpg
    217 KB · Görüntüleme: 99
Son düzenleyen: Moderatör:
Başlat aramaya, Gelişmiş başlatma yazın, UEFI yazılım donanım ayarı, Yeniden başlat 'a tıklayın. BIOS tuşuna basmadan girebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    24,1 KB · Görüntüleme: 36
Windows arayüzünden girebilirsin. Yeniden başlatma tuşuna basarken elini Shift tuşuna basılı tut. Daha sonra Kurtarma sonrasında UEFI Donanim Ayarlarını değiştire basip Bios arayüzüne girebilirsin. Eğer hâlâ ayni ekranda kalırsa Bios Pilini söküp takmayı dene. Bios sıfırlanacaktir.

Başlat aramaya, Gelişmiş başlatma yazın, UEFI yazılım donanım ayarı, Yeniden başlat 'a tıklayın. BIOS tuşuna basmadan girebilirsiniz.
Merhaba, maalesef yine aynı ekran çıkıyor.

Cihazın arkasını açıp BIOS pilini 1 dakika çıkartıp tekrar takın. BIOS tamamen ayarları sıfırlanacaktır.
Garantisi devam etmekte

Windows arayüzünden girebilirsin. Yeniden başlatma tuşuna basarken elini Shift tuşuna basılı tut. Daha sonra Kurtarma sonrasında UEFI Donanim Ayarlarını değiştire basip Bios arayüzüne girebilirsin. Eğer hâlâ ayni ekranda kalırsa Bios Pilini söküp takmayı dene. Bios sıfırlanacaktir.
O olmadan yapabileceğim bir şey var mı ben biosa giremiyorum değil bios ekranı gelmiyor sorun bu.

Geri
Yukarı