Lenovo Gaming 3I 15" yükseltilebilir mi?

Darkone1414

Femtopat
Merhabalar,

Ben uzun süredir alacağım laptop konusunda araştırmalar yapıyorum şarjı iyi giden(4-6 saat) RAM'i 16 GB SSD'si olan işlemcisi i7 mümkünse 10.nesil bir laptop arıyordum ve Lenovo Gaming 3I laptopu buldum her açıdan çok beğendim ama RAM'i sanırım yükseltilemiyor bu konuda net bir bilgi bulamadım Thinkpad'lere baktığımda 32 GB RAM'li modelleri internette görüyorum fakat resmi sitesinde 16 GB'a kadar yazıyor bu sahip olduğu RAM miktarı olabilir mi? Ve ne kadar yükseltebileceğimi nasıl öğrenebilirim? Yani 64'e kadar mı 32'ye kadar mı yükseltilebiliyor? Aynı zamanda pcle M.2 SSD var bunların da ne kadar yükseltilebileceğini merak ediyorum.

Her birinizin görüşü benim için önemli elinizden geldiğince yorumlarsanız çok sevinirim,
Saygılarımla teşekkürler...

Lenovo'lar genellikle yükseltilebilir şekilde oluyor. Ancak bu bilgisayarı özel olarak bilmiyorum. Ayrıca Lenovo bilgisayarla genel olarak çeşitli RAM ve hafıza seçenekleri ile satılı. Yani ayni modelin 4GB, 8GB, 16GB RAM ve 256GB, 512GM hafıza seçenekleri gibi.
Lenovo'lar genellikle yükseltilebilir şekilde oluyor. Ancak bu bilgisayarı özel olarak bilmiyorum. Ayrıca Lenovo bilgisayarla genel olarak çeşitli RAM ve hafıza seçenekleri ile satılı. Yani ayni modelin 4GB, 8GB, 16GB RAM ve 256GB, 512GM hafıza seçenekleri gibi.

Maksimum RAM miktarı için de işlemcinin desteklediği miktarı öğrenebilirsiniz. Ve de anakartın da desteklediği maksimum miktar da önemli.

Geri
Yukarı