Lenovo Gaming 82EY00CHTX alınır mı?

364485

Hectopat
Makaleler
13
Kanka bu fiyata daha iyi modeller de olabilir bilmiyorum ama 1. sorunun cevabı: Evet bir kaç yıl daha götürür. Ekran kartı güzel bir kart Doom Eternal gibi oyunları düşük-orta arası oynayabilirsin diye düşünüyorum.

Kanka bu fiyata daha iyi modeller de olabilir bilmiyorum ama 1. sorunun cevabı: Evet bir kaç yıl daha götürür. Ekran kartı güzel bir kart Doom Eternal gibi oyunları düşük-orta arası oynayabilirsin diye düşünüyorum.
Doom eternal optimizasyonu iyi olduğu için yüksek ayarlarda 60 rahat alırım hocam.

Evet haklısınız. Şu an Doom 2016'yı beşinci kez bitiriyorum 45-50FPS üstü görmesem de. Doom Eternal oynayabilmeyi çok isterdim😅

Zaten yeni nesil oyunları RDR 2 gibi PS4'te 30 FPS oynayıp bitirdim çok sıkıntı değil 30 FPS. Zaten oyun olarak CoD serisini baştan oynamayı düşünüyorum yani anlayacağın bu makinede cb 2077 gibi oyunlar oynamayacağım.

Zaten yeni nesil oyunları RDR 2 gibi PS4'te 30 FPS oynayıp bitirdim çok sıkıntı değil 30 FPS. Zaten oyun olarak CoD serisini baştan oynamayı düşünüyorum yani anlayacağın bu makinede cb 2077 gibi oyunlar oynamayacağım.
E akarsınız o zaman sıkıntı yok. Eğer CS:GO gibi rekabetçi oyunlar hayatınızda önemli bir yer tutuyorsa 144HZ olan modellere bakın olmazsa da ilerde 144hz monitör alırsınız.

Geri
Yukarı