Lenovo Gaming pad 3 laptop şarjı takınca ısınma ve fan sesi

Reamf

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler.
Benim sorunum laptopu pile taktığım an 80 90 derece bandında ısı ve fan sesi geliyor 6 aylık bir laptop Lenovo Gaming pad 3 Ryzen 7.. Google da dahi olsam çok gereksiz ısınıyor anlayamadım sanki daha önce böyle ısınmıyordu sadece şarjda laptopum daha önce aşırı ısındığı için işlemcisi yandı yenisiyle değiştirdi garantisi bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kral laptop dan memnunmusun acaba bende almak istiyorum önerirmisin
değilim kanka laptopta aşırı ısınma sorunu olabiliyor sadece valorant oynadığım için işlemcisi yandı 2 ayda garantisi var değiştiriyorlar garantisi olmasa veya bitince ne olucak 11klık laptop bu kadar kolay işlemci gitmemesi lazım onun yerine bir üst segment lenovo legion parasını tamamen hakkediyor o da var bende o gerçekten iyi ama öneririm

değilim kanka laptopta aşırı ısınma sorunu olabiliyor sadece valorant oynadığım için işlemcisi yandı 2 ayda garantisi var değiştiriyorlar garantisi olmasa veya bitince ne olucak 11klık laptop bu kadar kolay işlemci gitmemesi lazım onun yerine bir üst segment lenovo legion parasını tamamen hakkediyor o da var bende o gerçekten iyi ama öneririm
işlemci yandığını duyunca vazgeçtim almaktan teşşekürler

Geri
Yukarı