Lenovo IdeaCentre 3 mini bilgisayar masaüstü kasasına takılabilir mi?

Ts1967

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi bende Lenovo IdeaCentre 3 Ryzen 5 3500 Vega 8 DDR4 RAM PC var. Bunu büyük bir kasaya aktarabilir miyim?
Sebebi bu tarz mini PC'lere büyük ekran kartları olmuyor, bildiğim Low profil kartlar oluyormuş ama ben büyük bir RGB kasaya içindekileri takabilir miyim?
Bu mümkün mü? Bilgisayarcıdan ya da bilen bir yerden yaptıracağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçindeki donanımların olup olmadığını içini açıp bakabiliriz. İşlemci maalesef olamaz zira laptop işlemcisi. RAM ise gömülü veya laptop biçimi değilse kullanabiliriz. SSD ise muhtemelen NVMe SSD'dir. Kullanabiliriz. Ekran kartı zaten işlemcinin ekran kartını kullandığı için onu da kullanamayız.

Mini PC'nin içindeki donanımları normal kasaya aktaracağız. Doğru mu anladım?

İçindeki donanımların olup olmadığını içini açıp bakabiliriz. İşlemci maalesef olamaz zira laptop işlemcisi. RAM ise gömülü veya laptop biçimi değilse kullanabiliriz. SSD ise muhtemelen NVMe SSD'dir. Kullanabiliriz. Ekran kartı zaten işlemcinin ekran kartını kullandığı için onu da kullanamayız.

evet şimdi ben bu kasanın içindekileri hepsini farklı bir kasya aktaramıyomuyum

tam mini pc denilmez

Son düzenleme:

Geri
Yukarı