Lenovo Ideacentre G5 alınır mı?

Viper90

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Selam bilgisayar toplamaya çalışıyorum 1-2 haftadır, fakat stoklar ve fiyatlar yüzünden bütçeme göre bir şeyler yapamadım. Pandemi dönemi evde sıkılıyorum çoğunlukla Rainbow Six ve CoD Warzone oynayabileceğim bir sistem istiyorum. Birçok site gezdim fakat bütçeme uygun bulamadım sonra Hepsiburada adlı sitede Lenovo Ideacentre G5 adlı sistemi gördüm Ryzen 3600 ve 1650 Super donanımları. Ürün indirimde acele etmeliyim fakat kararsız kaldım fiyatı uygun geldi. Böyle bir şey alırsak bir sorun yaşar mıyız? Kullanan, eden varsa yardımcı olursa sevinirim.

İlgili ürünüb linki: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...90q1001mtx-p-HBV0000117LWD?magaza=Hepsiburada

Son düzenleyen: Moderatör:
Stoğu eritmeyin ben almadan 😅 şaka bir yana araştırdım özellikleri fena değil chipset olarak ne kullanıyor onu bulamadım. 5.5k ya 1650 Super'lı sistem olmadıgını varsayarsak iyi bir seçenek gibi ileride sorun yaşar mıyız?

Stoğu eritmeyin ben almadan 😅 şaka bir yana araştırdım özellikleri fena değil chipset olarak ne kullanıyor onu bulamadım. 5.5k ya 1650 Super'lı sistem olmadıgını varsayarsak iyi bir seçenek gibi ileride sorun yaşar mıyız?

Yaşamazsın Lenovo kalitesi.

Araştırdım yabancı sitelerden forumlardan pek fazla bilgi yok ama 8gb 3200 mhz ram var 380w platinium sertifikalı bir psu. 256gb m2 ssd. İlerde ram falan yükseltmek istesek garanti dışı kalıyormu bu ürünler acaba ?

Araştırdım yabancı sitelerden forumlardan pek fazla bilgi yok ama 8gb 3200 mhz ram var 380w platinium sertifikalı bir psu. 256gb m2 ssd. İlerde ram falan yükseltmek istesek garanti dışı kalıyormu bu ürünler acaba ?
Merhaba bende aldım ürünü sayenizde. Aynı konuyu merak ettim bende. Elimde 500 gb samsung evo 870 ssd var onu taksam kasaya garanti bozulur mu acaba ?

Merhaba bende aldım ürünü sayenizde. Aynı konuyu merak ettim bende. Elimde 500 gb samsung evo 870 ssd var onu taksam kasaya garanti bozulur mu acaba ?
Net bir bilgim yok. İlgili sitede alan şahıslardan biri zart verilmediği sürece parça takılabildiğini yazmış. Servisi arayıp net bilgi slmak daha mantıklı olur. Hayırlı olsun ben hala kararsızım almadım ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı