Çözüldü Lenovo IdeaPad 3 17ITL6 2-3 saat pil süresi vermesi normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aerondight

Hectopat
Daha fazla  
3200MHz DDR4 CL22 bir RAM uygun olur. Attığınız RAM uygundur fakat 300TL fark ödemeye değmez benim görüşüm.
Son 1 soru hocam kusura bakmayın rahatsız ettim sizi de. Pili 2-3 saat gidiyor. Bu kadar bitmesinin sebebi ne olabilir? Normal mi? 4 pil modu var. En yükseğin bir altını kullanıyorum ben. Parlaklığı kısmıyorum. 2-3 tık aşağıda kullanıyorum. Onun dışında bluetooth kapalı. İşlemcisi de i7 ona yoruyorum pilin bitmesini biraz. Onun dışında laptopla ilgili bir sorunum yok. Gayette uyguna aldım. İade etmeyi falan düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Cihazı ne kadar süredir kullanıyorsunuz bilmiyorum ama batarya aşınması kaçınılmaz bir durum yeni değilse. İçinde olan Core i7-1165G7 daha çok verimlilik için olan bir işlemci fakat bu modelin batarya boyutu zaten çok büyük değil.

1690141829313.png

Lenovo kendi bile video izlemede 5 saat gibi bir değeri sunmuş ve bu değerler normal kullanım ile hiç uyuşmaz. Aldığınız süre normal eldeki duruma göre.
Cihazı ne kadar süredir kullanıyorsunuz bilmiyorum ama batarya aşınması kaçınılmaz bir durum yeni değilse. İçinde olan Core i7-1165G7 daha çok verimlilik için olan bir işlemci fakat bu modelin batarya boyutu zaten çok büyük değil.

1690141829313.png

Lenovo kendi bile video izlemede 5 saat gibi bir değeri sunmuş ve bu değerler normal kullanım ile hiç uyuşmaz. Aldığınız süre normal eldeki duruma göre.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı