Lenovo Ideapad 3 AMD 3020E 4 GB RAM 128 GB SSD alınır mı?

ankaralitommy

Femtopat
Arkadaşlar, en fazla 2500 lira bütçem var. Online eğitim için alıyorum, nadir olarak oyun oynuyorum . Oynadığım oyunlar da GTA Vice City tarzı basit oyunlar ama CS:GO açmak istesem akıcı bir şekilde oynayabilir miyim bunu merak ediyorum, cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Herhalde o cihaz A101 markete 2000TL fiyata geliyordu. Online eğitim için yeterli, Vice City de oynanır ama CS:GO akıcı oynanamaz gibi geliyor.

Aynen hocam. A101 ürünü. Oyun için ideal değil. Günlük işler için kullanabilirsiniz.

Aynen hocam. A101 ürünü. Oyun için ideal değil. Günlük işler için kullanabilirsiniz.
İçinde Vega 3 varmış. Bu bizim bildiğimiz Vega 3 ise aslında basit oyunlar oynanır ama büyük ihtimalle yavaşlatılmış bir Vega 3 kullanılmıştır. İşlemci de 2/2 yapıda zayıf bir işlemci. Gerçi 6W TDP için iyi denebilir.

Lise 1 öğrencisiyim. Ben de almayı düşünüyorum uzaktan eğitim için. Ele para geçerse upgrade edilebilir RAM yönünden.

Bu model Zula oynatır mı acaba kardeşime hediye olarak almayı düşünüyorum bilenler cevaplarsa sevinirim.

Oynatabilir hocam.

2700 Passmark puanı ve Vega 3 var, İ3 5005U veya Pentium N4200 gibi işlemcilerin hepsinden daha iyi. 2 çekirdek ama çekirdekleri güçlü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…