Lenovo Ideapad 3 AMD 3020E 4 GB RAM 128 GB SSD alınır mı?

ankaralitommy

Femtopat
Arkadaşlar, en fazla 2500 lira bütçem var. Online eğitim için alıyorum, nadir olarak oyun oynuyorum . Oynadığım oyunlar da GTA Vice City tarzı basit oyunlar ama CS:GO açmak istesem akıcı bir şekilde oynayabilir miyim bunu merak ediyorum, cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, en fazla 2500 lira bütçem var. Online eğitim için alıyorum, nadir olarak oyun oynuyorum . Oynadığım oyunlar da GTA Vice City tarzı basit oyunlar ama CS:GO açmak istesem akıcı bir şekilde oynayabilir miyim bunu merak ediyorum, cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Herhalde o cihaz A101 markete 2000TL fiyata geliyordu. Online eğitim için yeterli, Vice City de oynanır ama CS:GO akıcı oynanamaz gibi geliyor.

Aynen hocam. A101 ürünü. Oyun için ideal değil. Günlük işler için kullanabilirsiniz.

Aynen hocam. A101 ürünü. Oyun için ideal değil. Günlük işler için kullanabilirsiniz.
İçinde Vega 3 varmış. Bu bizim bildiğimiz Vega 3 ise aslında basit oyunlar oynanır ama büyük ihtimalle yavaşlatılmış bir Vega 3 kullanılmıştır. İşlemci de 2/2 yapıda zayıf bir işlemci. Gerçi 6W TDP için iyi denebilir.

Oynatabilir hocam.

Geri
Yukarı