Lenovo Ideapad 3 Çift GPU Notebook'un sürücüsü nasıl güncellenir?

Cruella

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sağlık Teknisyeni
Merhabalar. Lenovo Ideapad 3 Ryzen 7 4800H ve GTX 1650 Ti ekran kartlı modelli notebooka sahibim. Ayrıca CPU içinde Vega GPU mevcut. Asıl sorum sürücülerini nasıl ve hangi sırayla güncellemeliyim? AMD ve ndivia sitelerinden sürücüleri indirdim fakat AMD Radeon Software ve Ndivia GeForce Experience uygulamalarını aynı anda çalıştırmış olacağım. Sorun çıkacağından şüphelendim. Teşekkür ederim.

Merhabalar. Lenovo Ideapad 3 Ryzen 7 4800H ve GTX 1650 Ti ekran kartlı modelli notebooka sahibim. Ayrıca CPU içinde Vega GPU mevcut. Asıl sorum sürücülerini nasıl ve hangi sırayla güncellemeliyim? AMD ve ndivia sitelerinden sürücüleri indirdim fakat AMD Radeon Software ve ndivia GeForce Experience uygulamalarını aynı anda çalıştırmış olacağım. Sorun çıkacağından şüphelendim. Teşekkür ederim.

Lenovo'nun kendi sitesine girip laptop kodu ile arama yaparak oradan gerekli tüm güncellemeleri indirebilirsiniz.

Merhabalar. Lenovo Ideapad 3 Ryzen 7 4800H ve GTX 1650 Ti ekran kartlı modelli notebooka sahibim. Ayrıca CPU içinde Vega GPU mevcut. Asıl sorum sürücülerini nasıl ve hangi sırayla güncellemeliyim? AMD ve ndivia sitelerinden sürücüleri indirdim fakat AMD Radeon Software ve ndivia GeForce Experience uygulamalarını aynı anda çalıştırmış olacağım. Sorun çıkacağından şüphelendim. Teşekkür ederim.

AMD ve NVIDIA'nın sürücüleri sorun çıkarabilir.
Sürücüleri Lenovo'dan indirin.
Önce 4800H'nin sürücüsünü sonra NVIDIA'yı kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı