Lenovo Ideapad 3 HDD sabitleme kutusu yok

Melorin_0102

Hectopat
Yer
Erzurum/Aziziye Ilıca
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda yeni bir laptop aldım ama SSD yeterli gelmedi bende HDD takmak istedim ancak bunda sabitleme kutusu yok ve tek bir tane vida yeri var. İnternettte ise buna göre kutu yok mu acaba?
Lenovo Ideapad 3 AMD Athlon Silver 3050u bilgisayarım.

IMG_20210419_014115.jpg

IMG_20210419_014123.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yakın zamanda yeni bir laptop aldım ama SSD yeterli gelmedi bende HDD takmak istedim ancak bunda sabitleme kutusu yok ve tek bir tane vida yeri var. İnternettte ise buna göre kutu yok mu acaba?
Lenovo Ideapad 3 AMD Athlon Silver 3050u bilgisayarım.

Eki Görüntüle 981071

Eki Görüntüle 981074

Kardeş bu işe yarar bunu tak biter.

Bilgisayarınız M2 SSD Destekliyor gibi gözüküyor. Burasında mevcut olan SSD'niz olması lazım.

M2SSDPortu.png

Bu oraya sığarmıki çünkü bu CD yeri için değil mi?
Bilgisayarınız M.2 SSD destekliyor gibi gözüküyor. M.2 SSD almanız lazım. Burasında mevcut olan SSD olması lazım.

Eki Görüntüle 981084

Evet ancak SATA Flex kablom var zaten sadece HDD'yi sabitlemem lazım.

Lenovo modeller için genelde şu ikisi gerekiyor ve eğer aldığınız konfigürasyonda SATA HDD/SSD yoksa bulunmuyor içinde, ayrı almak gerekiyor.

SATA girişi açık mı yoksa yok mu? Yoksa flex kablo bağlantı gerekiyor, örneğin IdeaPad Gaming 3'te bizzat SATA girişi yok.

Düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SATA girişi yok. Bataryanın altından flex kablo geçiyor.

Son düzenleme:
Lenovo modeller için genelde şu ikisi gerekiyor ve eğer aldığınız konfigürasyonda SATA HDD/SSD yoksa bulunmuyor içinde, ayrı almak gerekiyor.

SATA girişi açık mı yoksa yok mu? Yoksa Flex kablo bağlantı gerekiyor, örneğin Ideapad Gaming 3'te bizzat SATA girişi yok.

Flex kablo için giriş var ancak sabitleme için buna göre kutu yok.

SATA girişi açık mı yoksa yok mu? Yoksa Flex kablo bağlantı gerekiyor, örneğin Ideapad Gaming 3'te bizzat SATA girişi yok.

Düzenleme:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

SATA girişi yok. Bataryanın altından Flex kablo geçiyor.

Oradaki sabitleme kutusundan bana lazım, HDD ve Flex kablo zaten halihazırda bende var.

Yeni konular

Geri
Yukarı