Lenovo Ideapad 3 Ryzen 3500U GTA 5 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 11
Arkadaşlar merhaba. PC şu an formatta da ben gene size bunu soracağım.
Ryzen 3500U.
8 GB RAM.
1 TB HDD.
Suanlik bunlar aklimdada format bitince bakarim bunlar GTA 5 kaldirir mi?
Aynı sistem bende var. 8 GB Ram (4x2) ise 45-60 FPS oynatır 720p normal ayarlarda. 8x1 ise 8 GB RAM takmanızı öneririm.

low ayarlarda 30 fps alırsınız diye tahmin ediyorum
gta yi steamdan aldim 3 gun bekledim indirdi bide 6 saat felan dogrulama ama cok düşük fps veriyor YouTubedan felanda baktim testlerine felan 30 40 hatta bazen 60 fps bile veriyor ben sirf online icin steamden aldim ama gta 5 icin fps yükseltmeye ugrasirken bozuldu mavi ekran verdi ve format attim simdi steam hesabimda gitti cunku aniden verdi hatayi torrentten indircem sanirim

gta yi steamdan aldim 3 gun bekledim indirdi bide 6 saat felan dogrulama ama cok düşük fps veriyor YouTubedan felanda baktim testlerine felan 30 40 hatta bazen 60 fps bile veriyor ben sirf online icin steamden aldim ama gta 5 icin fps yükseltmeye ugrasirken bozuldu mavi ekran verdi ve format attim simdi steam hesabimda gitti cunku aniden verdi hatayi torrentten indircem sanirim
hocam steam varken neden virüslü sitelerden indiriyorsunuz gta5 i?

Bende playlist vs. oynarken 60 FPS veriyodu ama normal online'da şehir içinde fln 25-35 FPS arası veriyordu ama hiç mavi ekran hatasıyla karşılaşmadım. Laptopunuzda boş ram slotu varsa 8 GB Ram takmanızı öneriyorum.

Bende playlist vs. oynarken 60 FPS veriyodu ama normal online'da şehir içinde fln 25-35 FPS arası veriyordu ama hiç mavi ekran hatasıyla karşılaşmadım. Laptopunuzda boş ram slotu varsa 8 GB Ram takmanızı öneriyorum.
hocam olay soyle ben fps arttırmak icin bi video izliyorum videoda sanal ram seyini kapatin diyor bende kapatiyorum ondan sonra ust bellek sinirini kapatin ve yeniden başlayin diyor bende aynisini yapiyorum ve yenideb baslayinca mavi ekrab hatasi aldim

hocam steam varken neden virüslü sitelerden indiriyorsunuz gta5 i?
hocam sanirim dikkatli okumadiniz pc aniden mavi ekran verdi ve format atmak zorunda kaldim 370 tllik hesap gitti

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı