Lenovo Ideapad 3 Ryzen 7 5700U laptop nasıldır?

Bütçe
10000

Sasageyo

Hectopat
Lenovo Ideapad 3 alacağım günlük kullanım için. Çok oyun oynamayacağım, ETS, Minecraft kaldırsa yeter. Özellikleri:
Ryzen 7 5700U 8 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS 15.6" FHD,
Sizce işlemcisi falan iyi mi sorun çıkartır mı, uzun yıllar kullanabilir miyim, fan sesi yapar mı sessiz olması benim için önemli, çoğunlukla kütüphanede kullanacağım insanları rahatsız eder mi ve pili uzun süre gider mi, son olarak AMD sürücü sorunları yaşar mıyım? Bu fiyata daha iyisi var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

ThinkPad versiyonunu kullanmıştım neredeyse yakın özellikleri. Aşırı sessiz ve pili uzun süre gidiyordu. Dediğin oyunları da rahatlıkla oynayabiliyordum. İşlemcisi de çok kaliteli bu arada, çoğu üst düzey oyunu oynuyordum düşüğe bile çeksem. AMD sorunu da yaşamazsın hayır. Daha iyisi varsa atarlar.

Gayet iyi işlemci ets minecraft kaldırır. Uzun yıllar götürür. Eğer fazla uygulama aynı anda açıp zorlar isen fan ses yapar. Kasa ortlama bir kasa.

Attığım bilgisayar da alınabilir fan sesi nasıl bilmiyorum onun için kulanıcı yorumlarnı okuyun ses düzey iyi diyorlar ve kasası iyidir işlemcisi de aynı seviyede gibi.

Lenovo Ideapad 3 alacağım günlük kullanım için. Çok oyun oynamayacağım, ETS, Minecraft kaldırsa yeter. Özellikleri:
Ryzen 7 5700U 8 GB RAM 512 GB SSD FreeDOS 15.6" FHD,
Sizce işlemcisi falan iyi mi sorun çıkartır mı, uzun yıllar kullanabilir miyim, fan sesi yapar mı sessiz olması benim için önemli, çoğunlukla kütüphanede kullanacağım insanları rahatsız eder mi ve pili uzun süre gider mi, son olarak AMD sürücü sorunları yaşar mıyım? Bu fiyata daha iyisi var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Lenovo başınızı ağrıtmaz hocam. Bence günlük kullanım için alınabilecek bir laptop.

Son düzenleme:

Bu daha mantıklı olur. Fan sesi laptop olduğu için yapması normal fakat rahatsız edeceğini düşünmüyorum.

Bu daha mantıklı olur. Fan sesi laptop olduğu için yapması normal fakat rahatsız edeceğini düşünmüyorum.
Acer'a pek sıcak bakmıyorum ya. Lenovo başımı ağrıtmaz gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı