Lenovo Ideapad Gaming 3 82S900EQTX laptop nasıldır?

Merhaba. Konuyu hortlatmış olacağım ama başka kaynak bulamadım. Linkteki laptopun aynısına sahibim. Kutusunda 170 Watt adaptör geldi. Sorun yaşamam diye düşünüyordum fakat şarjdayken şarj azalması yaşıyorum. Oyun oynarken %2-7 arasında bir azalma oluyor. Genelde %95'e düşünce %95'te sabit kalıyor. Ama bazen %94-93'e düştüğüde oluyor. Bu durum moralimi bozdu açıkçası. Aynı laptopa sahip arkadaşlar var ise acaba onlarda böyle bir durum yaşıyor mu? Bir de bu durum normal bir durum mudur? Yani batarya sağlığını korumak için şarjda iken yüke girince bataryaya şarj sağlamama gibi bir durum olabilir mi?
dostum ben de bu laptopu almayı düşünüyorum şarj sorunu hala devam ediyor mu almamı önerir misin

Dostum ben de bu laptopu almayı düşünüyorum şarj sorunu hala devam ediyor mu almamı önerir misin?

Şarj sorunu devam ediyor. Ama bu durum anladığım kadarıyla pili korumak için yapılan bir şey ya da yazılımsal bir sorun çünkü belirli bir yüzdeden sonra ne kadar yükte olursa olsun şarjı dolmaya başlıyor. Eğer bütçeniz daha fazla değilse alınabilecek bir cihaz ben memnunum. Yalnız aklınızda bulunsun SSD yükseltmesi yapmak isterseniz üzerindeki 2280 slotu dolu olduğu için 2242 SSD almanız lazım.

Şarj sorunu devam ediyor. Ama bu durum anladığım kadarıyla pili korumak için yapılan bir şey ya da yazılımsal bir sorun çünkü belirli bir yüzdeden sonra ne kadar yükte olursa olsun şarjı dolmaya başlıyor. Eğer bütçeniz daha fazla değilse alınabilecek bir cihaz ben memnunum. Yalnız aklınızda bulunsun SSD yükseltmesi yapmak isterseniz üzerindeki 2280 slotu dolu olduğu için 2242 SSD almanız lazım.
eyvallah kankam inşallah aldığımda ben de memnun kalırım

Yeni konular

Geri
Yukarı