Lenovo Ideapad 3 şarjı ne kadar dayanır?

saveourfuture

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu laptopu yeni aldım.
İnternette dolaşırken rahat 5.5-6 saat gidiyor. %20'ye geldiğinde şarja takıyorum ama oyun oynarken (League of Legends) %70'lerdeden %40'lara düştü. Normal midir?

Şarjda kalsın, niye çıkarıyorsun ki? Yeni teknolojilerde batarya şişmez. Pildeyken şarj olmayı keser öyle durumlarda.
5-6 saat fabrika rakamları olabilir. Çok düşük işlemci kullanımında olabilir, fakat işlemci ve ekran kartına yük binince su gibi çeker enerjiyi.

Şarjda kalsın, niye çıkarıyorsun ki? Yeni teknolojilerde batarya şişmez. Pildeyken şarj olmayı keser öyle durumlarda.
5-6 saat fabrika rakamları olabilir. Çok düşük işlemci kullanımında olabilir, fakat işlemci ve ekran kartına yük binince su gibi çeker enerjiyi.
vatanbilgisayardan aldım orada 9 saat pil ömrü yazıyordu. Doğruyu söylemek gerekirse internette dolaşırken evet 9 saati görebilir ama oyun oynamak falan istersem 2 saatte biter bence

Vatan Bilgisayar'dan aldım orada 9 saat pil ömrü yazıyordu. Doğruyu söylemek gerekirse internette dolaşırken evet 9 saati görebilir ama oyun oynamak falan istersem 2 saatte biter bence.

Evet internette gezerken, Office programı ile çalışırken falan çok az enerji tüketecektir. Fakat oyun oynarken çok çabuk bitmesi normal.
Vana gibi düşün, ne kadar açarsan su o kadar çok akar ve depoda su o kadar çabuk biter.
Imkan olsugu sürece prizde kullanmanı öneririm.

Geri
Yukarı