Lenovo Ideapad 310-15IKB açılmıyor

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün sistemimi normal bir şekilde kapattım. Bugün açmaya çalıştığımda açılmıyor. Sonra onarım yaptı. Başlangıç onarma, sıfırlama, sistem geri yükleme yapmaya çalıştığımda hata alıyorum. Lenovo System recovery mavi ekranda kalıp açılmıyor. Format da atamıyorum bu yüzden. Nasıl açabilirim, CMD ile falan açılmazıl mı?

Dün sistemimi normal bir şekilde kapattım. Bugün açmaya çalıştığımda açılmıyor. Sonra onarım yaptı. Başlangıç onarma, sıfırlama, sistem geri yükleme yapmaya çalıştığımda hata alıyorum. Lenovo System recovery mavi ekranda kalıp açılmıyor. Format da atamıyorum bu yüzden. Nasıl açabilirim, CMD ile falan açılmazıl mı?
Hocam merhaba bir çözüm bulabildiniz mi? Ne hikmetse aynı tarihlerde dünyada bir sürü lenovo pc aynı sorunu yaşamış. Herhalde vantage dene program update sonrası bir şeyleri bozdu. Ben pcyi açamıyorum. Formatta atamıyorum. Windows yüklü başka ssd takıyorum o da olmuyor. Bios patladı sanırım.

Hocam merhaba bir çözüm bulabildiniz mi? Ne hikmetse aynı tarihlerde dünyada bir sürü Lenovo PC aynı sorunu yaşamış. Herhalde vantage dene program Update sonrası bir şeyleri bozdu. Ben PC'yi açamıyorum. Formatta atamıyorum. Windows yüklü başka SSD takıyorum o da olmuyor. BIOS patladı sanırım.

Yeni konu açın ve beni etiketleyin, bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı