Lenovo IdeaPad 310-15IKB laptopa uygun şarj aleti nasıl bulunur?

Turhan.svn35

Femtopat
Daha fazla  
Laptopumun şarj kutusu ile kablo yeri birbirinden ayrıldı ve laptopu şarj etmemeye başladı. Daha önce bir tane şarj aleti almıştım ama yanlış aldım sanırım pilde hafif şişme oldu. Ben de iade ettim. Şimdi şarj aleti tamamen gitti yenisini alacağım. Alirken neye bakmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.

20231106_115426.jpg

Benzer ürünün linkini de atabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo yetkili servisini arayıp size şarj aleti göndermelerini isteyebilirsiniz. En doğru ve orijinal ürünü onlar gönderiyor. Benim de şarj aletim bozulduğunda aynı şekilde Lenovo'yu arayıp ücreti dahilinde almıştım. Eğer garanti devam ediyorsa ücretsiz bile gönderebiliyorlar.

Lenovo yetkili servisini arayıp size şarj aleti göndermelerini isteyebilirsiniz. En doğru ve orijinal ürünü onlar gönderiyor. Benim de şarj aletim bozulduğunda aynı şekilde Lenovo'yu arayıp ücreti dahilinde almıştım. Eğer garanti devam ediyorsa ücretsiz bile gönderebiliyorlar.
Yok pc 6 senelik

Dediğim gibi öncelik olarak teknik servisi arayıp sormakta fayda var ellerinde hala aynı şarj aletinden olması muhtemel ücretleri de ben aldığım dönem 2019 civarında 130 TL gibi bir şeydi.

Geri
Yukarı