Lenovo Ideapad 320 i5-8250 MX150 nasıldır?

Maykilot

Hectopat
Bu ürünü kullananlar varsa görüşlerini paylaşabilir mi? Isınması, oyun performansı, HDD performansı nasıl? Fiyat bandında F/P ürünü. Pratik hayatta nasıl bir performans sergiliyor? Görüşlerinizi paylaşırsanız benim gibi çok kişiye yardımcı olursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu bilgisayarı almayı düşünüyordum geçenlerde. Hepsiburada'daki KDV indirimi ile 2600 TL'ye kadar düşmüştü fiyatı.

Hakkında konuşacak olursam iyi bir bilgisayar diyebilirim. Hepsiburada'da 130 tane yorum var. Ortalama puanı ise 5 üzerinden 4.4 ki gayet iyi bence. Lenovo kaliteli ve sevilen bir marka zaten.

Lenovo Ideapad 320-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Fiyatı

Bana kalırsa kötü yanı olarak sayılabilecek tek şeyi HDD'nin 5400RPM olması o kadar. Yoksa 720p çözünürlükte GT 1030 gücündeki ekran kartıyla gayet iyi bir performans verecektir.

İçindeki yeni nesil I5 8250U ise 4 çekirdek 8 işleğe sahip. 1.60GHz bir işlemci fakat boost ile 3.4GHz' e kadar çıkabiliyor.

MX 150 4GB VRAM kullanabilecek kadar güçlü bir kart değil bu yüzden fazladan 500 TL vermeye bunun için gerek yok ama 1080p çözünürlüklü ekran isterse kişi onu bilemem.

Ben de kullanmadım ama donanım bilgim olduğu için söyleyebilirim. RX 460'a bile fazla geliyor 4GB VRAM bu yüzden GT 1030'a (MX150) hiç olmaz.

Lenovo Ideapad 520 Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Freedos Fiyatı
Bu urun gerçekten daha ıyı olabilir fakat buna KDV ındırımı yapmıyorlar. Dıgreri ıse 2.7 k seviyelerine dusuyor. Hal boyle olunca en iyi f p urunu oluyor. Fakat hdd ile ilgili sıkıntı yasayanlar ve ısınıyor diyenler var. Tam tersine memnun olanlarda. Bende KDV ındırımıni beklıyorum
Ben de bu bilgisayarı almayı düşünüyordum geçenlerde. Hepsiburada'daki KDV indirimi ile 2600 TL'ye kadar düşmüştü fiyatı.

Hakkında konuşacak olursam iyi bir bilgisayar diyebilirim. Hepsiburada'da 130 tane yorum var. Ortalama puanı ise 5 üzerinden 4.4 ki gayet iyi bence. Lenovo kaliteli ve sevilen bir marka zaten.

Lenovo Ideapad 320-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB MX150 Fiyatı

Bana kalırsa kötü yanı olarak sayılabilecek tek şeyi HDD'nin 5400RPM olması o kadar. Yoksa 720p çözünürlükte GT 1030 gücündeki ekran kartıyla gayet iyi bir performans verecektir.

İçindeki yeni nesil I5 8250U ise 4 çekirdek 8 işleğe sahip. 1.60GHz bir işlemci fakat boost ile 3.4GHz' e kadar çıkabiliyor.
Tam alacaktım ındırım bitti. Yine yaparlar DİE bekliyorum. Hb deki yorumlar gercekci degil cok guvenmemek lazım sanki bot yazıyor. Hdd hakkında cok haklısın. Ama ssd de olsun dersen 3.5 k 4 k para vermen lazım. Ayrıca alıp sonradan takmak daha hesaplı

Ürünü KDV indirimiyle 2 hafta önce yaklaşık 2600 TL'ye aldım. HDD sesi gelmiyor bir sıkıntı yaşamadım. Soğutma konusunda başarılı onu belirteyim, Far cry 4 ve GTA 5 oyunlarında en fazla 67 dereceyi görüyorum orta-yüksek ayarlarda.

Ürünü KDV indirimiyle 2 hafta önce yaklaşık 2600 TL'ye aldım. HDD sesi gelmiyor bir sıkıntı yaşamadım. Soğutma konusunda başarılı onu belirteyim, Far cry 4 ve GTA 5 oyunlarında en fazla 67 dereceyi görüyorum orta-yüksek ayarlarda.
Bu yorumun beni benden aldı😀. Isınıyor diyenlerde var ama kısmet diyelim ozaman hb den aldınız degilmi. Fan cıkıs yerını biraz kotu yapmışlar arkaya degılde ekrana doru neredeyse. Onla ilgili Bi sıkıntı hissettınizmi
HDD den dolayı kasmalar yasayanlar varmış sen oyle birsey yasadınmı. Bide acılma kapanma hızı nasıl. Magazada test ettımde neredeyse 2 dakika surdu. Belki sürekli acık oldugu ıcındır

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı