Çözüldü Lenovo Ideapad 320 sistem CS:GO düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

egehararli

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu konuya geldiniz. Evet, benim bilgisayarım normalde CS:GO'da 70FPS gibi bir rakam alıyordu. Fakat birkaç güncellemeden sonra 40FPS'yi zor görmeye başladım. Sebepleri nelerdir, nasıl düzeltebiliriz?

Lenovo Ideapad 320.

-4 GB RAM.
-2 GB ekran kartı.
AMD A9 7. nesil.

Çözüm
Bu konuya geldiniz. Evet, benim bilgisayarım normalde CS:GO'da 70FPS gibi bir rakam alıyordu. Fakat birkaç güncellemeden sonra 40FPS'yi zor görmeye başladım. Sebepleri nelerdir, nasıl düzeltebiliriz?

Lenovo Ideapad 320.

-4 GB RAM.
-2 GB ekran kartı.
AMD A9 7. nesil.

Sistemin CS:GO için idealdi fakat güncellemeler ile gelen özellikler artık bilgisayarları yormaya başladı. RAM'ine takviye yapabilirsin, ekran kartın gayet iyi, işlemcin de iş görür konumda.
Bu konuya geldiniz. Evet, benim bilgisayarım normalde CS:GO'da 70FPS gibi bir rakam alıyordu. Fakat birkaç güncellemeden sonra 40FPS'yi zor görmeye başladım. Sebepleri nelerdir, nasıl odüzeltebiliriz?

Lenovo Ideapad 320.

-4 GB RAM.
-2 GB ekran kartı.
AMD A9 7. nesil.

Oyun sıkıntılı çoğu kişi yaşamaya başladı bu sorunları.

Lenovo Ideapad 320.

-4 GB RAM.
-2 GB ekran kartı.
AMD A9 7. nesil.

Sistemin CS:GO için idealdi fakat güncellemeler ile gelen özellikler artık bilgisayarları yormaya başladı. RAM'ine takviye yapabilirsin, ekran kartın gayet iyi, işlemcin de iş görür konumda.

Artı -1 Eksi
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı