Lenovo Ideapad 5 14ITL05 alınır mı?

Bütçe
8000

Anıl_alp232

Kilopat
Daha fazla  
Bir fırsatla ₺7.500'ye alma şansım var. Normalde 10.400₺ civarı bir fiyat. 7000-8000 klasmanında alabileceğim daha iyi bir seçenek var mı, bunu sormak istedim. Genel olarak üniversite için kullanacağım. Bunun yanında LoL, TFT ve Minecraft oynarım en fazla. Şimdiden teşekkür ederim fikirleriniz için. Bilgisayar içinde i5 olan versiyon, Ryzen olan değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir fırsatla ₺7.500'ye alma şansım var. Normalde 10.400₺ civarı bir fiyat. 7000-8000 klasmanında alabileceğim daha iyi bir seçenek var mı, bunu sormak istedim. Genel olarak üniversite için kullanacağım. Bunun yanında LoL, TFT ve Minecraft oynarım en fazla. Şimdiden teşekkür ederim fikirleriniz için. Bilgisayar içinde i5 olan versiyon, Ryzen olan değil.

Alınır işinizi görür hatta belli başlı ağır oyunlarda oynatır alacağınız linkide atar mısınız?

Bir siteden değil maalesef. Bir tanıdığım almış kullanmamış bu yüzden bir nevi aldığı fiyata veriyor o zamanki. Hiç açılmamış. Sizlere de sormak istedim o yüzden

Uzun süre 6 bin kusürdan kampanya ile satmıştı Hepsiburada bu cihazı. İhtiyaç varsa alınabilir, mevcut piyasada iyi fiyat.

Geri
Yukarı