Lenovo ideapad 510 Dizüstü bilgisayarda parça değişimi

Furkanzul83

Hectopat
Daha fazla  
Elimde lenovo ideapad 510 mevcut. İçerisinde i7 6. Nesil işlemcı, nvidia 940m ekran karti ve 8 GB RAM vardır. Bunlar değiştirilebilir mi ? En azından RAM ne kadar yükseltilebilir? Maliyet olarak çok yüksek daha iyi bir makine almak mantıklı. Sadece bilgi amaçlı soruyorum, şimdiden ilginize teşekkür ederim. Kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Üretici sitesindeki verilere göre 2g veya 4gb Gtx940mx grafik kartı var notebookta. Max. 12 gb ddr4 ram takılabileceği belirtilmiş. grafik kartın anakarta entegre değiştirilemez.

Çok sagolun işin enteersan kısmı piyasada 16 gb versiyonlarının olması ve lenovo da çalışan arkadaşlar bile ne kadar yukseltilecegini bilmemesi ozaman benim 8 gb ram almam yeterli olacaktır yalnız kafama takılan bazı forum sitelerinde entegre ekan kartı ciplerinin aynı pim sayısına sahip ve elektriği destekleyen daha üst seviye ekran kartlarıyla degistirilebilecegi böyle bir şey varmı acaba yada bu laptop için egpu yapsam olabilirmı arastiriyorum çünkü duşuk maliyetli bir oyun bilgisayarı haline getirmeye sizin fikrinizi alirsam daha iyi çünkü siz daha bilgilisiniz bu konularda yardiminiz için teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı