Lenovo İdeapad-510 Parça Yükseltme

doruk845

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım artık eskisi gibi iyi çalışmıyor. Bilgisayarımı yenilemek istiyorum ama PC fiyatları malum. O yüzden RAM arttırma ya da ekran kartı yükseltme gibi şeyler yapabilir miyim? Yapabiliyorsam parçaların teminatı nasıl yapılır.
(Not: Bende Lenovo Ideapad'in 8 GB ramli versiyon vardır. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım artık eskisi gibi iyi çalışmıyor. Bilgisayarımı yenilemek istiyorum ama PC fiyatları malum. O yüzden RAM arttırma ya da ekran kartı yükseltme gibi şeyler yapabilir miyim? Yapabiliyorsam parçaların teminatı nasıl yapılır.
(Not: Bende Lenovo Ideapad'in 8 GB ramli versiyon vardır. )
Bunun için bilgisayarını Lenovo servisine yollayıp ram ,ekran kartı, vb şeyleri değiştirebilirsin . Ayrıca HDD ni artırabilir yada HDD + SSD/sadece SSD şeklinde değiştirebilirsin . Ayrıntılı bilgi için Lenovo nun kendi sitesini incelemen daha mantıklı olur dostum.
[/URL]

Siz bir amatör bir kullanıcıysanız bilgisayarınızın kasasını açmanızı önermem. Ayrıca her bilgisayara yükseltme yapabilirsiniz yeter ki taktığınız donanımlar uyumlu olsun. Ana kart modelinizi öğrenip yorumlara iletin ve uyumlu parçaları yazalım.

Siz bir amatör bir kullanıcıysanız bilgisayarınızın kasasını açmanızı önermem. Ayrıca her bilgisayara yükseltme yapabilirsiniz yeter ki taktığınız donanımlar uyumlu olsun. Ana kart modelinizi öğrenip yorumlara iletin ve uyumlu parçaları yazalım.
LENOVO 310-15IKB 510-15IKB İ7-7500U GARANTİLİ ANAKART NM-A981 - İkinci El Notebook Yedek Parçaları sahibinden.com'da - 738492862 böyle birşey buldum ama?
Ayrıca kasa 3-4 kere açıldı zaten
Artık nereye kadar götürürse
Bunun için bilgisayarını Lenovo servisine yollayıp ram ,ekran kartı, vb şeyleri değiştirebilirsin . Ayrıca HDD ni artırabilir yada HDD + SSD/sadece SSD şeklinde değiştirebilirsin . Ayrıntılı bilgi için Lenovo nun kendi sitesini incelemen daha mantıklı olur dostum.
[/URL]
Garantisi bitti. Ayrıca bir keresinde harddiskim bozulmuştu ve klavyemde 1 tuş kırıktı. Adamlar 1200 TL civarı bir para istemişlerdi.

Kasayı açmadan yapılan işlemler basit. Video da her şeyi anlatıyor. SSD ve ram alıp yükseltme yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarınızın özelliklerini yazabilir misiniz? Ayrıca tam olarak hangi model olduğunu belirtirseniz daha iyi olur.
LENOVO IdeaPad 510 İ7-7500U 8G 1TB 4GVGA DOS WHITE En Uygun Fiyatlarla | Online Alışveriş, Akıllı Telefon, Bilgisayar, Koltuk Takımları, Kampanyalı Ürünler : Buradabak.Com'da tam olarak budur.
Peki. Ekran kartı yükseltmesi ne kadar olur ayrıca olur mu ?
Kasayı açmadan yapılan işlemler basit. Video da her şeyi anlatıyor. SSD ve ram alıp yükseltme yapabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Wifi chip hangisi acaba ? Onu da değiştirmek istiyorum
Lenovo buyurun özellikleriniz burada, takabileceğiniz RAM'i DDR4 olarak gösteriyor.
Sadece 1 adet mi ram girişi var ?

Antalya'da bildiğiniz iyi bilgisayarcı var mı ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı