Lenovo Ideapad 700-15ISK klavye değişimi

Merküt

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, klavye değişimi için tanıdığım bir abiye gittim. Lenovo Ideapad 700-15ISK model laptop için klavye değişimi talep ettım fakat fiyatı söyleyince gerçekten zoruma gitti. Temizlik + klavye değişiminin 600₺ olacağını söyledi. Alttaki linkte klavye 250₺. Alıp kendim değiştirebilir miyim? Abi klavye gömülü klavye olduğu için biraz pahalı olduğunu söyledi. 250₺'ye sizce bu klavye değişimini kendim yapabilir miyim?

Ayrıca yardım alabileceğim bir video var mı? Klavyeyi değiştirirken hangi adımlara dikkat etmeliyim? Şimdiden teşekkürler... :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye ile anakart arasında çok nazik bir soket var. Bu soketin köşelerindeki tırnaklar ısıdan gevrek olabiliyor. Nazikçe boşandırıp yenisini takmanız gerekiyor.

Bu söz ettiğiniz şey nedir bilmiyorum? YouTube'da ne olarak aratabilirim?

12. saniyede görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

12. saniyede görebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler, bıraktığım linkteki klavyeyi alıp gelince takacağım hocam. Teşekkürler. :)

Geri
Yukarı