Lenovo İdeapad 700 Nasıldır?

Ayrıca arkadaşlar laptopu kullanım amacım render, yazılım programları ve Unity 3D'dir. Bu programlarda kasmamasını ve uzun bir süre, 4-5 yıl gibi, idare etmesini istiyorum. Bu laptop uygun mudur?

Şayet render gibi işlemler ile uğraşacaksan ekran kartı 1000 serisi olan bir laptop alman çok çok daha iyi olacaktır bu segmentte Monster'ın 7700'lü ve GTX 1050 li modelleri mevcut. Render açısından çok daha başarılı olacaktır.
Ayrıca MSI istersen kendi bilgisayarımı önerebilirim. MSI GP62M 7RD Gaming Laptop Nasıldır?

peki en fazla 3 bin TL civarında render(renderdan kastım gerçek render değil :)) oyun programlama gibi programlama uygulamaları gibi fazladan yazmışım kusura bakmayın) uygun bir laptop önerebilir misiniz

Konu açılalı yıllar olmuş ama hortlatmak istedim :) Nisan 2016'da 3.700 liraya aldım. Neredeyse 7 sene olacak ama ne 1 kere format attım ne de 1 kere içini açıp tam temizlik yaptım. Ona rağmen performansında ufak düşüşler olsa da sağlam şekilde çalışmaya devam ediyor. Yeri geliyor kodlama için yeri geliyor oyun için kullanıyorum. Gözbebeğim büyük emektar. Şimdi piyasa sürülse en az 20.000 liradan başlar..

Yeni konular

Geri
Yukarı