Vozol Puff nasıl satılır?

npr

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşımla birlikte çoğu çeşidini satmaya çalışıyoruz fakat bir türlü ilerleyemedik. Instagram denedik ama hesap kapatıldı, çevremiz yeterli gelmiyor. Instagram'ı tekrar deneyeceğiz fakat yeterli olacak gibi değil. Var mıdır önerisi olan?

Şehrinizdeki 15-20 yaş arasının en çok olduğu kafelere gidin, tiplerden anlarsınız zaten alabilme potansiyeli olanlara söyleyin böyle böyle satıyorum almak ister misiniz diye. Öyle satış olur sonra çevre olur.

Arkadaşlar bazılarına kendimi anlatamadım sanırım, satmalı mıyım satmamalı mıyım diye sormadım, yaparsam nasıl yapmalıyım diye sordum, burada kendini düzeltmesi gereken arkadaşlar var. Yaşımı bilip bilmeden, niteliğimi bilip bilmeden yorum yapmak -ki yorumlar sorumla yedinci kuşaktan akraba- hoş değil. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Şehrinizin aktif telegram gruplarından satabilirsiniz veya bir sürü gruplar var hepsine ilan çıkın illa alan olur. Sivil polis gelip başınızı ciddi belaya sokunca burada napabilirim diye yazmayın ama. Büyük ihtimalle az satıyorsunuzdur (haftada 20-30) polis sizi gerçekten tedarikçi sanarsa ve ona göre işlem yapar ise ne yapıcaksınız ? Büyük gruplarda dönen olaylar bunlar aman dikkat. Bende zamanında alıp satıyordum tanesinden 200 lira kaar ile ama gerçekten sürdürülmüyor büyük tedarikçi olup kargo anlaşmaları yapmadığınız sürece.

Geri
Yukarı