Lenovo Ideapad ‎82K200K0TX vs Acer Nitro 5 AN515-45-R9QX

Bütçe
24000

sahinemir

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bütçem 23-24 maksimum daha üstüne çıkamam. Araştırdığımda şu ikisini buldum uygun fiyata aralarından hangisini önerirsiniz?

2. Eklediğim sanırsam tek 16 GB takılıymış üstüne 16 daha ekleyebilirim diye düşündüm ama hangisi daha iyi yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi arasında pek fark yok. Ideapad 3 90W 3060 kullanırken Acer 95W 3060 kullanıyor, fark yok denilebilir. Acer Nitro serisi RAM tarafında genelde Single channel olarak gelir. Ben bu bütçede daha güçlü bir işlemci ve 100W 3060 bulunan Victus öneririm;

İkisi arasında pek fark yok. Ideapad 3 90W 3060 kullanırken Acer 95W 3060 kullanıyor, fark yok denilebilir. Acer Nitro serisi RAM tarafında genelde Single channel olarak gelir. Ben bu bütçede daha güçlü bir işlemci ve 100W 3060 bulunan Victus öneririm;

Bu daha iyi midir diyorsunuz? Oyun testlerini bulamadım internette o yüzden soruyorum da ama indirimli fiyatı şu an 24K. Ben 10-15 güne alacağımda buna yine bir indirim gelmezse hangisini önerirsiniz? Acer olana RAM takviyesi yapınca Ideapad'den daha iyi olur diye düşündüm.

Yardımcı olur musunuz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, attıklarınızdan daha performanslı bir model benim eklediğim. 10-15 gün sonra fiyatı ne olur ne olur kestiremiyorum. Eğer 25.000 TL üstüne çıkmaz ise alınabilir fakat o zaman başka modellerde indirim olur sorusu var bir de. Alacağınız gün bu konuya etiketleyin beni, yeniden gözden geçiririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı