Lenovo Ideapad 82R4006FTRA38, Lenovo Ideapad 82R400HLTR laptoplar arasındaki fark nedir?

misakisevenler

Yoctopat
Daha fazla  
Bu iki ürün aynı ürünler mi? Günlük iş ve giriş sekment (valo,mc,hitman,fifa) oyunlar oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu iki ürün aynı ürünler mi? Günlük iş ve giriş segment (Valorant, MC, Hitman, FIFA) oyunlar oynatır mı?

Aynı ürünü bende kullandım performans olarak gayet iyi oyun dışında fan açmıyor iki bilgisayar arası muhtemelen size etki etmeyen değişiklikler vardır ben CS 2 de test etmiştim 1080p Low da 60 80 FPS alıyordum.

Aynı ürünü bende kullandım performans olarak gayet iyi oyun dışında fan açmıyor iki bilgisayar arası muhtemelen size etki etmeyen değişiklikler vardır ben CS 2 de test etmiştim 1080p Low da 60 80 FPS alıyordum.
hocam genel olarak başka ne diyebilirsiniz şarjı ne kadar gidiyordu ısınma sorunu oluyor diyorlar amd işlemcilerde öyle bir sorun var mıydı?

Hocam genel olarak başka ne diyebilirsiniz şarjı ne kadar gidiyordu ısınma sorunu oluyor diyorlar AMD işlemcilerde öyle bir sorun var mıydı?

Şarjı gayet güzel gidiyordu ısınma sorunu yok normal şekilde ısınıyor. Ekstra şunu diyebilirim o cihazda oyunda iken elinizi klavye ye koyarsanız sıcaklık hissedersiniz bu cihazın havalandırması ekran ile kasa arasında tavsiyem harici bir klavye ile kullanmanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı