Lenovo 82K200 ve Ideapad Gaming 3 arasındaki fark nedir?

Hocam bütün Lenovo cihazları için geçerli mi ben konudaki cihazdan farklı bir cihaz alacağım tabii model aynı fakat özellikleri farklı olacak.

3060'lı modellerde 170 watt adaptör veriyorlar. Sorun yok.
Ama 3050, 3050 Ti, 1650 modelllerde adaptör 135 watt. Bazıları bu sorunu yaşamıyor. Yaşayanlar serviste adapötürü 170 watla değiştiriyor. Diyebilirim.

3060'lı modellerde 170 watt adaptör veriyorlar. Sorun yok.
Ama 3050, 3050 Ti, 1650 modelllerde adaptör 135 watt. Bazıları bu sorunu yaşamıyor. Yaşayanlar serviste adapötürü 170 watla değiştiriyor. Diyebilirim.
Anladım hocam satıcıdan 170 wattlık olanı isteyebilir miyim acaba? Yoksa kutu içeriğine dokunamıyorlar mı?

Anladım hocam satıcıdan 170 wattlık olanı isteyebilir miyim acaba? Yoksa kutu içeriğine dokunamıyorlar mı?

Kutuyu açamaz. Satıcılar kutuyu açamaz. Sen aldıktan sonra sorunu tespiy edersin. Servise telefon açarsın gerekeni servis yapar.

Bu forumda adaptör değiştirenler var. Büyük bir mevzu değil.
Sadece farkında olmanı isterim.

Kutuyu açamaz. Satıcılar kutuyu açamaz. Sen aldıktan sonra sorunu tespiy edersin. Servise telefon açarsın gerekeni servis yapar.

Bu forumda adaptör değiştirenler var. Büyük bir mevzu değil.
Sadece farkında olmanı isterim.
Uyarı için çok teşekküler hocam satın alım sırasında bunu göz önünde bulunduracağım. Lakin servise gönderip gelmesi Mardinde olan birisi için 1 ay falan sürüyor.

Uyarı için çok teşekkürler hocam satın alım sırasında bunu göz önünde bulunduracağım. Lakin servise gönderip gelmesi Mardin'de olan birisi için 1 ay falan sürüyor.

Yok. Aldığın PC'de prize takılı oyun oynarken pilin tükenmesi olup olmadığını tespit et. Prize takılı oyun oynarken pil tükeniyorsa. Servisi arayıp durumu anlat. Tamirlik bir mevzu olmadığı için kısa sürede çözülür.

Bu arada o Lenovo yazısı da bana ait. Lenovo'da hem 3060'lı hem de 3050 Ti modelleri kullandım.

Yok. Aldığın PC'de prize takılı oyun oynarken pilin tükenmesi olup olmadığını tespit et. Prize takılı oyun oynarken pil tükeniyorsa. Servisi arayıp durumu anlat. Tamirlik bir mevzu olmadığı için kısa sürede çözülür.

Bu arada o Lenovo yazısı da bana ait. Lenovo'da hem 3060'lı hem de 3050 Ti modelleri kullandım.
Anladım hocam cevaplarınız için teşekkür 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı