Lenovo Ideapad Ekran Kartı Takma

dispoLL

Hectopat
Daha fazla  
arkadaşlar merhaba.
Benim bir sorum olacaktı sizlere. Ben laptobuma (Lenovo Ideapad 700, i7 6700HQ, 950M 16 GB RAM var. )
Ekran kartı takacaktım harici, RX570 4 GB (OC modellerini tercih etmiyorum çünkü anlamıyorum pek OC işlerinden) modellerinden düşünüyorum PUBG oynamak için.

Fakat alacağım: Mini PCI-E Ekspress V8.0 EXP GDC 4250p HARİCİ EKRAN KARTI ATX POWER LAPTOP TAKMA HDMI APARATI KART Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Mini PCI-e V8.0'a RX570 4 GB modelleri takılır mı bunu merak ettim asıl sorum bu. Bir de bu ekran kartına uygun bütçe 200-350TL arası PSU önermenizi bekliyorum, herkese teşekkür ederim cevaplarınız için.

Baslamadan once eGPU'nun dezavantajlarini biliyorsunuz degil mi? Mesela bir oyunda calisirken bir baska oyunda calismaya bilir gibi. Ornegin Dell 1557 studio modeli diger oyunlarda calisirken BF1 oyununu eGPU ile oynatmiyor, hata verip kapaniyor.

Ben bu işşlemi yapanlarnı videolarını felanda izledim gayet takıp çalıştırıp oynamışlar onlara güvenip yapacagım bu işlemi bi sıkıntı olacagını sanmıyorum zaten sadece pubg oynayan birisiyim başka bir oyun denemeyeceğim sanırım bu ekran kartıda oluyormuş bu işlem için

BİOS' dan ekran kartını kapatabiliyormusun? Eğer kapatamıyorsan modlanmış BİOS şart diğer türlü sürekli kartlar çakışacaktır.

Hocam iade etim PCl E yi laptobuma uyum saglamadı büyük kaldı wifii yerine sanırım yeni laptop modeli oldugu için benimkiye sığmadı bile . Yoksa biosdan edilebiliyordu onlara bakmıştım. Ama hiç tahmin etmemiştim olmayacagını wifii yerine sığmadı bile büyük kaldı aparatın baglama noktası

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı