Lenovo Ideapad G565 ne kadar eder?

EREN SATAR

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Manisa
Merhaba, iyi forumlar dilerim.
Ben yeni bir sistem aldım. Çok eskiden kullandığım 10 yıllık bir laptopum var ve boşa çıktı.
Kamerası ve mikrofonu çalışıyor. Tek sıkıntısı, bilgisayar açılıyor ama ekran biraz parlayıp görüntü vermiyor. Arızası var anlayacağınız.
Mahalle bilgisayarcısına sordum, 200TL'ye yaparım dedi. Benim işime gram yaramaz ama ben boş boş durmasın en azından birinin işine yarasın istiyorum. EBA, Zoom gibi şeylerde bir sıkıntı yaratmıyordu. Marka model Lenovo Ideapad g565. özellikleri.
  • AMD Phenom II X3 n830.
  • ATI Mobility Radeon HD 5470.
  • 15.60 inç, 16:9, 1366 X 768 piksel.
  • 2.6kg
  • 250 GB WD HDD.

Klavyesinde falan bir problem yok, menteşeleri sağlam, şarj cihazı ve bataryası var. Kaliteli bir ürün. Sizce kaça satabilirim?
@Jonathan North @Tim @ItsAllGoodman @Er73748 @Yener K. @kino @AntenOS @Rivadex @Furkan1461

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el piyasası bozulduğundan beri fiyatlara özellikle bilgisayar kategorisinde takip etmeyi bıraktığım için pek hakim değilim. Eğer ki o söylediğin bilgisayarcı eleman ekranı 200 TL'ye gerçekten halledebilecekse, en azından 500-700 TL civarına rahat gider gibime geliyor. Nabza göre şerbet, bakarsın daha pahalıya bile alıcı bulabilirsin belki.

İkinci el piyasası bozulduğundan beri fiyatlara özellikle bilgisayar kategorisinde takip etmeyi bıraktığım için pek hakim değilim. Eğer ki o söylediğin bilgisayarcı eleman ekranı 200 TL'ye gerçekten halledebilecekse, en azından 500-700 TL civarına rahat gider gibime geliyor. Nabza göre şerbet, bakarsın daha pahalıya bile alıcı bulabilirsin belki.

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Geri
Yukarı