Lenovo Ideapad Gaming 3 15ARH05 nasıldır?

Bütçe
8500
Ya adam gitmiş R7 4800H'nin karşısına i5 9300H'yi koymuş, bunu al diyor. Çıldırmamak elde değil.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Fiyatı çok yüksek o fiyata neler alınır bir bilseniz. 😀
Arkadaşıma aldık öğrenci kendisi oyun oynamayı da seviyor gayet memnun şarj olarak taşıma olarak performans olarak.
Hocam attığınız çöpten farksız. Hadi diyelim ki kaliteli. Donanımı çok düşük. Alınmaz. Biraz araştırın öyle gelin yazın.

Eskide kalması lazım değil mi ısınmanın sence? O bilgisayar testlerde 93 derece aşağı inmedi.

Bence çok şey bekliyorsunuz Gaming laptoplardan. 15 bin TL bandına çıktığınızda ısı problemleri anca çözülüyor. 8 bine maalesef bu kadar. Bütçeniz yoksa masaüstü toplayın.

Aslında bu PC'ler hardcore oyuncu için üretilmiyor. İşten geldiğinde 1 2 el atayım PC'leri bunlar.

Sürekli oyun oynamak için üretilmiyorlar kısacası.

Bence çok şey bekliyorsunuz Gaming laptoplardan. 15 bin TL bandına çıktığınızda ısı problemleri anca çözülüyor. 8 bine maalesef bu kadar. Bütçeniz yoksa masaüstü toplayın.

Aslında bu PC'ler hardcore oyuncu için üretilmiyor. İşten geldiğinde 1 2 el atayım PC'leri bunlar.

Sürekli oyun oynamak için üretilmiyorlar kısacası.
Hocam yazmayacaktım ama benim kendi pcim (laptop) bu fiyat bandında ve oyunlarda maks 75 derece gördüm. Çok şey bekleiyoruz değil aslında 90 dereceleri istemiyoruz mesele bu.

Hocam attığınız çöpten farksız. Hadi diyelim ki kaliteli. Donanımı çok düşük. Alınmaz. Biraz araştırın öyle gelin yazın.

Araştırmama gerek yok 1 ay kadar kullandım kendisini performans olsun şarj olsun mutlu etti beni ben sadece önerdim hocam adam ben önerdim diye de almak zorunda değil.

Artı -1 Eksi
Hocam 93 derece nedir ya. Isınacak ama üzerinde et pişecek kadar da ısınmasın bi zahmet. Bence maks 75 derece görmeli.

Bir de Casper atmış ya.
75 derece iyi grafikli bir oyunda bu laptoplarda mümkün değil. Uzay falan kullansanız belki.
Araştırmama gerek yok 1 ay kadar kullandım kendisini performans olsun şarj olsun mutlu etti beni ben sadece önerdim hocam adam ben önerdim diye de almak zorunda değil.
11. nesil intel işlemciler çıkmışken 9. nesil önermeniz ilginç.

Geri
Yukarı