Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 Laptop için RAM yükseltmesi tavsiyesi

Arda Gündoğdu

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi günler diliyorum. Haytımda ilk defa iyi özellikleri olan bir laptopum olacak yarın fakat içinde 8 GB RAM bulunuyor ve ben bunu 16 ya çıkartmak istiyorum çünkü erkan kartının desteklemesine rağmen çoğu oyuna 8 GB RAM az geldiği için FPS sorunu yaşayacağımı fark ettim. Size sorum ben aldığım bu laptopun RAM'ini yükseltmek için hangi marka RAM almam lazım? Lenovo'nun kendi sayfasında DDR4 8 GB 3200 MHz yazmasına rağmen başka bir şey yazmıyor. Bu özelliklere uygun herhangi bir RAM alsam uyar mı?

Bilgisayarın özellikleri: IdeaPad,IdeaPad Gaming 3 15IAH7,Model:82S9016FTX

Satış linki: https://www.hepsiburada.com/lenovo-...512ssd-nvidia-rtx3050ti-15-6-p-HBCV000054M5YJ

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo dışında başka markalara baktın mı peki? (Bu arada bilmiyor isen laptop freedos satılıyor yani Windows içinde kurulu değil)

Biliyorum o konularda bilgim var fakat sorduğum soru bu bilgisayarın içinde gelecek RAM'in markası Lenovo mu olacak. Yani ben eğer Lenovo ise RAM'i alırken nelere dikkat etmem lazım ve bulmamda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler şimdiden.

Biliyorum o konularda bilgim var fakat sorduğum soru bu bilgisayarın içinde gelecek RAM'in markası Lenovo mu olacak. Yani ben eğer Lenovo ise RAM'i alırken nelere dikkat etmem lazım ve bulmamda yardımcı olur musunuz? Teşekkürler şimdiden.
Lenovo'nun Ram'i yok diye biliyorum Ram alırken de MHz ve DDR kaç olduğuna dikkat etmen lazım benden daha bilgili olan arkadaşlar sana yardımcı olacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı