Çözüldü Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6 model laptopun ekran kartı kaç watt?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bütçe
25000

ahmetmuhsin

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core(TM)2 Duo T6570 2.1Ghz
2x2 DDR2 800Mhz
300GB HDD
Arkadaşlar bu laptopun watt değeri ne kadar nereden öğrenebilirim? 25000TL'ye kadar bütçem var ve 3050 Ti olarak en uygun fiyatlı laptop olarak bunu gördüm, AutoCAD için ve oyun için kullanılacak. Daha iyi önerisi olan varsa her türlü öneriye açığım. Bütçem 25000TL ama daha ucuza getirip cebime biraz para kalmasından yanayım.

Yani gücü kısılmamış oluyor değil mi? Ayrıca bilgi edinmek için soruyorum bunu nereden öğreniyorsunuz acaba?

İncelemelerden öğrenebilirsiniz genelde fakat aynı model elimde var aktif olarak. Evet en yüksek değere sahip 3050 Ti için.

İncelemelerden öğrenebilirsiniz genelde fakat aynı model elimde var aktif olarak. Evet en yüksek değere sahip 3050 Ti için.

Çok teşekkür ederim. İyi sosyaller.

Ayrıca sizde kullanıyormuşsunuz memnun musunuz acaba? Memnun olmadığınız yanları var mı? Oyunlarda nasıl performans sergiliyor?

Memnunum, stok olarak soğutması gayet iyi. İşlemcisi biraz zayıf denilebilir bu döneme göre 4 çekirdekli bir işlemci fakat bütçeyi zorlamak istemiyorsanız pek de alternatifi gözükmüyor. Ek olarak sizin model 120 Hz versiyonmuş, panel kalitesi biraz zayıf olur.

Memnunum, stok olarak soğutması gayet iyi. İşlemcisi biraz zayıf denilebilir bu döneme göre 4 çekirdekli bir işlemci fakat bütçeyi zorlamak istemiyorsanız pek de alternatifi gözükmüyor. Ek olarak sizin model 120 Hz versiyonmuş, panel kalitesi biraz zayıf olur.

Teşekkür ederim yorumlarınız için. Sanırım bunu alacağım.

Ekran görüntüsü 2023-10-29 191104.png

İyi forumlar hocam, bende bir ideapad aldım 15ihu6 ...101JXTX modeli i5-11320H 3050 var cihazda 8de ram, işlemci 4 çekirdek olması canımı sıktı amd de almak istemedim o ara eski alışkanlık intel.
Sorum şu bunun yerine bu çitada muadilleri olan msi thin gf modelleri vardı acaba onun performansı daha mı iyi olurdu?
Diğer sorum ise ideapad gaming 3 modellerinde en çok tutulan model hangisi bu bantta i5 3050 bandına yani örneğin işlemci daha iyi seçmelimiydim?
Tşkler.
Panelde 120hz negibi eksileri var

Yeni konular

Geri
Yukarı