Lenovo Ideapad Gaming 3 82EY00D1TX alınır mı?

Levia

Hectopat
Merhaba, 82EY00D1TX modelini almayı düşünüyorum. Birkaç kişi coil whine ve ışık süzmesi durumu yaşamış. Isı değerleri ve fan sesi ne kadardır?

Son düzenleme:
Coil whine Lenovo'nun birkaç modelinde daha var. Bende L340 Gaming modelini kullanıyorum. Yüksek performans modunda fareyi hareket ettirince bile cızırtı sesi mevcut. Lenovo bunu bobin sızlaması olarak kabul ediyor ve bazı cihazlarda olduğunu belirtiyor. Performansa etkisi yok kısaca ve bende sadece yüksek performans modundayken oluyor. Işık sızması gibi bir durum olursa internetten aldığınız sürece, koşul olmadan 14 gün içerisinde cihaza ve pakete hasar vermeden iade edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Coil whine Lenovo'nun birkaç modelinde daha var. Bende L340 Gaming modelini kullanıyorum. Yüksek performans modunda fareyi hareket ettirince bile cızırtı sesi mevcut. Lenovo bunu bobin sızlaması olarak kabul ediyor ve bazı cihazlarda olduğunu belirtiyor. Performansa etkisi yok kısaca ve bende sadece yüksek performans modundayken oluyor.
Hocam çok rahatsız edici bir ses mi? Kulaklık kullanmadığınızda kulağınızı tırmalıyor mu yoksa dikkat etmediğiniz sürece duyulmayacak gibi mi?

Hocam çok rahatsız edici bir ses mi? Kulaklık kullanmadığınızda kulağınızı tırmalıyor mu yoksa dikkat etmediğiniz sürece duyulmayacak gibi mi?
Oyunda genelde fan çalışıyor ve duymuyorum. Hatta şuan bu yazıyı yazarken de hafif fan çalışıyor ama kulağımı çok yaklaştırdığımda çok az duyuluyor. O kadar rahatsız edici, gürültülü bir ses değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı