Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

Bütçe
13000
ACER Nitro 5 An515-45 Ryzen 5 5600h 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx 3050 144 Hz 15.6 Fhd Freedos Nh.qbaey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Lenovo'yla arasindaki farkları söyleyeyim siz karar verin Lenovo'nun öndeligi 10W TDP değeri farki ve Ti önceliği olmasi Acer bu yönden zayif Lenovo'yla 3 saat falan anca oynayabiliyorsunuz galiba o kadar götürebiliyor sizi üzün süre kalkmadan oynuyorsaniz Acer denilebilir yani.

3060'larda adaptör sorunu yok değil mi?

ACER Nitro 5 An515-45 Ryzen 5 5600h 8 Gb 512 Gb Ssd Rtx 3050 144 Hz 15.6 Fhd Freedos Nh.qbaey.002 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL lenevoyla arasindaki farkları soyliyeyim siz karar verin lenevonun öndeligi 10w tdp değeri farki ve Ti önceliği olmasi acer bu yönden zayif lenevoyla 3 saat falan anca oynayabiliyorsunuz galiba okadar götürebiliyor sizi üzün süre kalkmadan oynuyorsaniz acer denilebilir yani
Sen kendi laptopunda adaptör sorunu yaşıyor musun?

3060'larda adaptör sorunu yok değil mi?
yok hocam
Sen kendi laptopunda adaptör sorunu yaşıyor musun?
benimkisi 11300h 3050modeli islemcim benim az guc çekiyor ve oyunlarda 5sarj düşmesi falan anca yasiyorum beni rahatsiz etmiyor açıkçası
ben 3050l modelinde acerden iyi olduğunu düşünüyorum cunku 90w 3050 barindiriyor sadece işlemci açısından daha güçsüz indirimde 13bine düşmüştü bi ara ama tekrar bulabilirmisiniz bilmem

3060 ekran kartlı modelin yanında gelen adaptör 170 watt olduğu için sıkıntı yaşanmıyor.

Hocam bunların indirimleri ne kadar oluyor bir laptopa bu kadar fazla para vermek istemiyorum ama öte yandan RTX 3050Tili 13bin TL olan laptoplar 8gb ram ve 4gb vram + 130w adaptör ile gelmesi aradaki fiyatı farkını kapatıyor gibi kararsız kaldım var mı bir tavsiyeniz?

Hocam bunların indirimleri ne kadar oluyor bir laptopa bu kadar fazla para vermek istemiyorum ama öte yandan RTX 3050Tili 13bin TL olan laptoplar 8gb ram ve 4gb vram + 130w adaptör ile gelmesi aradaki fiyatı farkını kapatıyor gibi kararsız kaldım var mı bir tavsiyeniz?

Dolar kuru şu sıralar dalgalı, ne olacağı belli olmaz. Fiyat artabilir de, düşebilir de. Ülkemizdeki şartları göz önünde bulunduracak olursak bence fiyatı, teknik özelliklerine göre makul bir bilgisayar. Youtube'da bilgisayarın oyun testleri bulunuyor, bu bilgisayar günümüzdeki en yeni oyunları bile maksimum ayarlarda sorunsuz bir şekilde çalıştırabilme özelliğine sahip. Şuanda bir bilgisayarım var ancak bana yetmiyor, ben de bu bilgisayardan alacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
(Aynı bilgisayar, tek fark 1TB SSD.)

Dolar kuru şu sıralar dalgalı, ne olacağı belli olmaz. Fiyat artabilir de, düşebilir de. Ülkemizdeki şartları göz önünde bulunduracak olursak bence fiyatı, teknik özelliklerine göre makul bir bilgisayar. Youtube'da bilgisayarın oyun testleri bulunuyor, bu bilgisayar günümüzdeki en yeni oyunları bile maksimum ayarlarda sorunsuz bir şekilde çalıştırabilme özelliğine sahip. Şuanda bir bilgisayarım var ancak bana yetmiyor, ben de bu bilgisayardan alacağım.

(Aynı bilgisayar, tek fark 1TB SSD.)
Bir laptopa indirimli halindeyken bile 17k verilir mi bilemiyorum ya sanırsam idepad 3 3050Ti alacağım ram geliştirmesi yaparım şarjdayken de pili azalırsa video çekip teknik servise veririm diye düşünüyorum. 4GB Vram'in de çok fazla sorun çıkaracağını pek sanmıyorum arada bir asgari ücret var neredeyse iyi kötü idare etse yeter

Bir laptopa indirimli halindeyken bile 17k verilir mi bilemiyorum ya sanırsam idepad 3 3050Ti alacağım ram geliştirmesi yaparım şarjdayken de pili azalırsa video çekip teknik servise veririm diye düşünüyorum. 4GB Vram'in de çok fazla sorun çıkaracağını pek sanmıyorum arada bir asgari ücret var neredeyse iyi kötü idare etse yeter
Günümüzde 4GB VRAM yavaştan yetersiz kalmaya başladı, darboğaz yaratabiliyor; araştırma yapmanızı öneririm. Bana kalırsa RTX 3060 ve 16GB rami olan model daha mantıklı ancak tercih sizin. Ek olarak 3050Ti modelinde adaptör sorunu var, oyun oynarken bilgisayarın şarjı azalıp bitebiliyor, verdikleri adaptör sistemi beslemeye yeterli değil. 3060 modelinde bu sorun yok diye biliyorum, sanırım önceden 3060 modelinde de varmış ancak artık çözülmüş.

3060 da hiçbir zaman olmadi galiba hep 170w adaptorluydubence alinabiliyorken 3060 alinmasi daha sağlıklı olur ama dediğiniz gibi arada bi asgari ücret var

Geri
Yukarı