Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

Performans moduna alırsanız ve bilgisayarın mikrofonunu kullanırsanız gidebilir. Sıcaklık olarak, performans olarak hiçbir sıkıntısı yok bilgisayarın.

Yok kulakligin mikrofonuna bağlı iken ses rahatsized8cek kadar gider mi?

Fiyat bence ürün için şu an yüksek. Bunun yerine tercih edilebilecek ürünler var, tamamen sizin kararınız yine.

Hayır yüksek değil ucuzdu ama dolar yükseliyror her model artıyor ne alırsan al kafile.

Tahminimce İtopya'dan 21.199TL'ye almayı düşünüyorsunuz bu iki alternatif daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Vatan da şu an da olduğu gibi arada bir gelen %8 indirim var 20.239TL'ye çok daha iyi bir model victus.

Evet, önereceğim ürünlerden birisi HP idi. Ondan dolayı fiyatının hala yüksek olduğunu söyledim, tamamen size kalmış bir tercih. Ürünü aldıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız hoş olur.

Tahminimce İtopya'dan 21.199TL'ye almayı düşünüyorsunuz bu iki alternatif daha iyi olacaktır diye düşünüyorum. Vatan da şu an da olduğu gibi arada bir gelen %8 indirim var 20.239TL'ye çok daha iyi bir model victus.

HP model bakmıyorum Lenovo'da kararlıyım.

Evet, önereceğim ürünlerden birisi HP idi. Ondan dolayı fiyatının hala yüksek olduğunu söyledim, tamamen size kalmış bir tercih. Ürünü aldıktan sonra deneyimlerinizi paylaşırsanız hoş olur.

Anladım HP victus alınırmı peki Lenovo'nun yerine?

HP model bakmıyorum Lenovo'da kararlıyım.

Anladım HP victus alınırmı peki Lenovo'nun yerine?
Yani, benim tercihim Omen 15'ten yana olurdu. Victus serisi hakkında pek bilgim yok, ek olarak dediğim gibi 8gb ddr5 ram kullanılıyor o modellerde. DDR5 ram almak için daha fazla para vereceksiniz, haberiniz olsun.DDR5 ramler hiç ucuz değil.

Geri
Yukarı