Lenovo IdeaPad Gaming 3 laptop son zamanlarda ısınmaya başladı

Filazofferit

Decapat
Daha fazla  
i7 10750 - GTX 1650, Dizüstü bilgisayarımda sicaklık çok yüksek olmaya başladı. önceden GTA 5 78-81 dereceleri arasında gezinirken şimdi 85-87 seviyelerinde geziyor ve FPS düşüyor. Diğer oyunlarda aynı şekilde, sicaklık yükseldi. Düşürmek için ne yapabilirim?

Bende de aynı sizin laptoptan var ve ekran kartım 86 işlemcim 95 derece şu an bunun tek çözümü de bakım yaptırmak bu kadar, ben yaklaşık 8 aydır bakım yaptırmıyorum bu hafta içinde bakıma götüreceğim bakalım ne kadar değişecek, bu arada kullandığınız ortam, cihazı ne kadar zorladığınız vesairede sıcaklığı etkiler siz en son ne zaman bakım yaptırdınız?

Hocam en son 7 ay oldu herhalde. Bakım yaptırmayı bende düşünüyorum ama bilgisarcıya vermeye içim gitmiyor açıkçası. Kendim yapmaya cesaret etmem gerekiyor son çarem gibi gözüküyor. En son bir tanıdığıma yaptırmıştım.

Hocam en son 7 ay oldu herhalde. Bakım yaptırmayı bende düşünüyorum ama bilgisarcıya vermeye içim gitmiyor açıkçası. Kendim yapmaya cesaret etmem gerekiyor son çarem gibi gözüküyor. En son bir tanıdığıma yaptırmıştım.

İnternette videoları var bakıp yapabilirsiniz ve bakımın yanında format ta atın tertemiz olsun ben öyle yapacağım.

Geri
Yukarı