Lenovo Ideapad Gaming 3 ne zaman garanti dışı kalır?

Mehmet Körük

Hectopat
Daha fazla  
Tozdan dolayı laptopumu kaldığım şehirde 150 TL'ye temizlettim ama arka tarafın küçük tırnaklarından bir tanesi kırılmış. ne yapmam lazım? garanti dışı kalır mı? servis başka yerde veya kendin temizleyebilirsin sökerek demişti.

WhatsApp Image 2021-07-08 at 20.45.16.jpeg

Biraz alakasız ama hangi modeli bende kullanıyorum da merak ettim ve Lenovo müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Ryzen 5 4600H GTX 1650 Ti serisi hocam yaptırdığıma pişman oldum şu an küçük bir tırnak ama garnti dışı kalırmı bilemedim.

Benim de aynı da bence garanti dışı kalmaz
Ve bir sorum var oyun oynarken cızırtı sesi geliyor mu bende geliyor da normalde rahatsız etmiyor da kulaklıksız oynadığım zaman aşırı rahatsız ediyor.

Benim de aynı da bence garanti dışı kalmaz.
Ve bir sorum var oyun oynarken cızırtı sesi geliyor mu bende geliyor da normalde rahatsız etmiyor da kulaklıksız oynadığım zaman aşırı rahatsız ediyor.

Hocam gelmiyor ama fan sıkıntısı var temizletmeme rağmen fanda boşluk var ve plastiği çok dandik ekranı açıp kapatırken plastikten ses geliyor keşke almasaydım diyorum.
Hocam gelmiyor ama fan sıkıntısı var temizletmeme rağmen fanda boşluk var ve plastiği çok dandik ekranı açıp kapatırken plastikten ses geliyor keşke almasaydım diyorum.

Hem nasıl bir ses kanka o

bendede o sorun yok cızırtı var :D

Hem nasıl bir ses kanka o

Bildiğimiz cızırtı videosunu atayım videoya sesi çıkarsa.
bendede o sorun yok cızırtı var :D

Bildiğimiz cızırtı videosunu atayım videoya sesi çıkarsa.
Videoya ses çıkmadı

Geri
Yukarı