Lenovo Ideapad Gaming 3 oyun arkada gözükmeye devam ediyor

Sanırsam evet. Ghosting bir oyunda ses etmeden birini izlemek gibi bir şeydi.
images.jpeg.jpg Ghost Screen bu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda Ghosting. (monitörlerde)

Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 1 ay önce Lenovo Ideapad Gaming 3 serisinden AMD Ryzen 5 işlemcili laptopu aldım dün PES 2019'u indirdim ve bugün oynayayım dedim bir yarım saat oynadıktan sonra oyunu kapattım arka planda saydam bir şekilde oyun gözükmeye devam ediyordu yeniden başlattım ve yine gözüktü. Aradan bir süre geçti bilgisayarı kapattım ve 5 dakika bekledim anca düzeldi bu neden olur normal midir garantilir bir durum var mıdır?
kardeş selamlar uzun zaman geçmiş ama forumdaysan hala nasıl çözdün sorunu ya da ne yaptın? aynısı benım başıma geldı lenovo ideapad 3 gaming yeni modelinde

sadece 1-2 kere geldi başıma çok sıkıntı yaratmadı. O yüzden çözümlük bir şey denemedim.
Benim de dün fifa oynadiktan sonra geldi başıma ama bugün free sync kapadim bide nvidiadan düşey senkronizasyon mu ne onu 3d ayarlardan hızlı yaptım, 3-4 saat gene fifa oynadım hicbisi olmadi, umarim tekrar etmez anlık bir şeydir panel sıkıntısı var diye bi korkmustum

Geri
Yukarı