Lenovo Ideapad Gaming 3 şarjı hızlı bitiyor

Kagexa

Centipat
Daha fazla  
Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200K0Tx marka bilgisayarımı Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82K200K0TX : Amazon.com.tr: Bilgisayar adresinden 14 Temmuz 2022 tarihinde satın aldım ve bana 18 Temmuz 2022 tarihinde teslim edildi. Aldığım internet sitesinde ortalama pil ömrü 7 saat göstermesine rağmen benim bilgisayarımda hiçbir oyun dahi oynamazken sadece YouTube vs. takılırken 3 saat maximum gidiyor. Lenovo marka bilgisayari olanlar için sizce bu durum normal mi bazı forum sayfalarında bilgisayarın ekran kartı çok güçlü olduğu için şarjinin doğal olarak hızlı bittiğini söylüyorlar sizce bir sıkıntı var mıdır?

Lenovo Ideapad Gaming 3 82K200K0Tx marka bilgisayarımı Lenovo IdeaPad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 5600H, 16GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB, FreeDOS, 82K200K0TX : Amazon.com.tr: Bilgisayar adresinden 14 Temmuz 2022 tarihinde satın aldım ve bana 18 Temmuz 2022 tarihinde teslim edildi. Aldığım internet sitesinde ortalama pil ömrü 7 saat göstermesine rağmen benim bilgisayarımda hiçbir oyun dahi oynamazken sadece YouTube vs. takılırken 3 saat maximum gidiyor. Lenovo marka bilgisayari olanlar için sizce bu durum normal mi bazı forum sayfalarında bilgisayarın ekran kartı çok güçlü olduğu için şarjinin doğal olarak hızlı bittiğini söylüyorlar sizce bir sıkıntı var mıdır?
Doğal. Oyun bilgisayarlarında 3 saat çok çok iyi hatta. Ben 1.5 saat falan gider diye düşünüyordum. Ayrıca laptoptan memnun musunuz? Almayı düşünüyorum da.

Doğal. Oyun bilgisayarlarında 3 saat çok çok iyi hatta. Ben 1.5 saat falan gider diye düşünüyordum. Ayrıca laptoptan memnun musunuz? Almayı düşünüyorum da.
Laptop muhteşem her oyunu sıkıntısız bir şekilde açıyor ama bence 3 saat çok kısa bir süre oyun oynamasam bile birde almadan önce soyliyim bilgisayar fazla derecede ısınıyor bilgin olsun diğer özellikleriyle baya kaliteli alınabilir..

Laptop muhteşem her oyunu sıkıntısız bir şekilde açıyor ama bence 3 saat çok kısa bir süre oyun oynamasam bile bir de almadan önce söyleyeyim bilgisayar fazla derecede ısınıyor bilgin olsun diğer özellikleriyle bayağı kaliteli alınabilir.

Allah Allah 🤔 yorumlarda klavye ısınmıyor falan yazıyordu. Şarjdayken kullanımı nasıl?

3 saat gidiyorsa gayet iyi laptopların çoğu öyle işlemci ve diğer donanımlar çok fazla güç istiyor.

Dediğim durum şarjda oyun oynarken gerçekleşiyor şarjda değilken herhangi bir isinma yok denecek kadar az.

3-4 saat aralıksız oyun oynayacağımı sanmam. Yazılım yaparım sıkıldıkça oyun oynarım. Böyle kullanımlarda ısınır mı acaba? Bu sistemde Ideapad'den daha iyi laptop var mıdır? @Artoria Pendragon @Kagexa

Oyunlarda klayve ısınmıyor kendim kullanıyorum.
Sadece ok tuşlarında hissedilir sıcaklık oluyor.
Hmm. Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı