Lenovo IdeaPad Gaming 3 vs Acer Nitro AN515-56

Bütçe
9000

campanharo

Decapat
Bilgisayar mühendisliğine başlayacağım(İnşallah 1 sene hazırlıktan sonra). Beni yaklaşık 5-6 sene idare edecek kaliteli bir laptopa ihtiyacım var. Bu iki bilgisayardan hangisi beni daha mutlu eder?

Genellikle yazılım için kullanacağım ama ara sıra da olsa oyun oynayacağımı da göz önünde bulundurun.

Acer Nitro mu Lenovo Ideapad 3 mü?

Bilgisayar mühendisliğine başlayacağım(inşallah 1 sene hazırlıktan sonra). Beni yaklaşık 5-6 sene idare edecek kaliteli bir laptopa ihtiyacım var. Bu iki bilgisayardan hangisi beni daha mutlu eder?

Genellikle yazılım için kullanacağım ama ara sıra da olsa oyun oynayacağımı da göz önünde bulundurun.

Size cok çekirdek performansı lazım. Lenovo daha iyi olur.

Bilgisayar mühendisliğine başlayacağım(İnşallah 1 sene hazırlıktan sonra). Beni yaklaşık 5-6 sene idare edecek kaliteli bir laptopa ihtiyacım var. Bu iki bilgisayardan hangisi beni daha mutlu eder?

Hocam Lenovo iyidir fakat kulaklık takmazsanız rahatsız eder. Choil Whine sorunu var. Donanıma zararı yok fakat tiz bir ses geliyor. Onun dışında gayet iyi bir cihaz.
Hocam Lenovo iyidir fakat kulaklık takmazsanız rahatsız eder. Choil Whine sorunu var. Donanıma zararı yok fakat tiz bir ses geliyor. Onun dışında gayet iyi bir cihaz.
Ek olarak da bunu öneririm
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...J2?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail içindeki 2021 model 1650 yani 2020 1650Ti dan daha güçlü.

Lenovo daha iyi. Hem 1650 ti hem de 4800h işlemci. İşlemci zaten çok güçlü onu söyleyeyim. Diğer özellikler zaten aynı herhalde.

Ek olarak da bunu öneririm
https://www.hepsiburada.com/asus-ro...J2?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail içindeki 2021 model 1650 yani 2020 1650Ti dan daha güçlü.
Hocam bir şey sormak istiyorum. Kaç model olduğunu nasıl anlıyorsunuz?

Lenovo daha iyi. Hem 1650 Ti hem de 4800H işlemci. İşlemci zaten çok güçlü onu söyleyeyim. Diğer özellikler zaten aynı herhalde.

Hocam bir şey sormak istiyorum. Kaç model olduğunu nasıl anlıyorsunuz?

Cihazların sitesine girip dynamic Boost var mi yok mu diye bakarak. Acer da 2021 1650 var. Lenovo'nun tek artısı işlemci oda render da. Oyunda 11300h daha güçlü.

Geri
Yukarı