Lenovo IdeaPad Gaming 3 vs HP Victus 16

HP victus'un 16GB RAM'e sahip ve Lenovo IdeaPad Gamıng'den daha ucuza olan modelleri var onlara da bakmanızı tavsiye ederim. Soruna cevap verecek olursam RAM çok önemli oyuncu bilgisayarlarında dolayısıyla zaten 16GB RAM'den daha düşük olan bilgisayarlara bakma bile. Tabi bütçen varsa.

HP Victus'un 16 GB RAM'e sahip ve Lenovo IdeaPad Gaming'den daha ucuza olan modelleri var onlara da bakmanızı tavsiye ederim. Soruna cevap verecek olursam RAM çok önemli oyuncu bilgisayarlarında dolayısıyla zaten 16 GB RAM'den daha düşük olan bilgisayarlara bakma bile. Tabii bütçen varsa.

Lenovo soğutma ve kalite açısındanda daha iyi uzun kullanımda IdeaPad Gaming 3 daha iyi bir seçenek.

HP victus'un 16GB RAM'e sahip ve Lenovo IdeaPad Gamıng'den daha ucuza olan modelleri var onlara da bakmanızı tavsiye ederim. Soruna cevap verecek olursam RAM çok önemli oyuncu bilgisayarlarında dolayısıyla zaten 16GB RAM'den daha düşük olan bilgisayarlara bakma bile. Tabi bütçen varsa.
Eğer bildiğiniz varsa atabilir misiniz.

Atmak isterdim ama listeye onları eklemememiştim bir tık daha üstüne baktığım için ama teknoloji aletleri satan bilindik sitelere bakarsanız bulabilirsiniz. Kaydetmiş olsam atardım kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı