Lenovo Ideapad Gaming 3'ten cızırtı geliyor

Bende de var aynı sorun bir gelisme var mi?

Servisi aradım sabah bağlandılar BIOS'u falan güncellediler cızırtı gelmeye devam etti cızırtı az geliyorsa normaldir dediler belli bir şiddeti yok bazen az bazen artıyor cızırtı normal internette falan gezinirken bariz ses duyuluyor ama oyun oynarken fanlar sesi bastırıyor servis kaydı oluşturdular telefonu kapattıktan sonra gerekli talimatlar mesaj gelecek dediler o da gelmedi.

Servisi aradım sabah bağlandılar BIOS'u falan güncellediler cızırtı gelmeye devam etti cızırtı az geliyorsa normaldir dediler belli bir şiddeti yok bazen az bazen artıyor cızırtı normal internette falan gezinirken bariz ses duyuluyor ama oyun oynarken fanlar sesi bastırıyor servis kaydı oluşturdular telefonu kapattıktan sonra gerekli talimatlar mesaj gelecek dediler o da gelmedi.
Gelmiyor sen kendin whatsaptan iste
Bende de aynı bilgisayar var, sesin fanlardan gelmediğine eminim. Bilgisayarı adaptörden çıkarınca sesin frekansı değişiyor, bundan dolayı ben bataryadan geldiğini düşünüyorum bu sesin.
Evet batarya ve ekran kartindan entegre sekilde geliyor ses mouse hareket edince daha cok geliyor ses bu ekran kartindan oldugunu gösteriyor normalde gelmeside bataryadan sebep. Bu soruna normal diyen de var bu bir sorun diyen de var

Gelmiyor sen kendin WhatsApp'tan iste.

Evet batarya ve ekran kartindan entegre sekilde geliyor ses mouse hareket edince daha cok geliyor ses bu ekran kartindan oldugunu gösteriyor normalde gelmeside bataryadan sebep. Bu soruna normal diyen de var bu bir sorun diyen de var.

WhatsApp'dan nasıl isteyeceğim yardımcı olur musunuz.
Gelmiyor sen kendin WhatsApp'tan iste.

Evet batarya ve ekran kartindan entegre sekilde geliyor ses mouse hareket edince daha cok geliyor ses bu ekran kartindan oldugunu gösteriyor normalde gelmeside bataryadan sebep. Bu soruna normal diyen de var bu bir sorun diyen de var.

Benim de kafam iyice karıştı sorun mu yoksa normal mi ilk defa laptop kullanıyorum o yüzden normal midir onu da bilmiyorum.

WhatsApp'dan nasıl isteyeceğim yardımcı olur musunuz.

Benim de kafam iyice karıştı sorun mu yoksa normal mi ilk defa laptop kullanıyorum o yüzden normal midir onu da bilmiyorum.
Lenovo Türkiye WhatsApp hatti yaz googleye orda numara var kaydet sonra oraya mesaj at mantiginj anlarsın.

Anladigim kadarıyla bu ciddi bir sorun değil fakat rahatsızlık veren bir sey. O kadar para verip o sese tahammül etmek insana koyuyor ondan dolayı gondermekte fayda var

Geri
Yukarı