Lenovo IdeaPad Gaming 3'ten cızırtı sesi geliyor

AlperW

Decapat
Daha fazla  
Bu hafta aldığım laptoptan gelen cızırtı sesi fark ettim aşırı yüksek bir şey değil ama sinir bozucu. Laptop boştayken geliyor yük altında dikkat etmedim hiç. Biraz araştırdım herkes farklı şeyler diyor. Laptopta M.2 SSD var.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sanki çatalla tabağı çiziyolarmış gibi bir şey tam açıklayamadım.

Ayrıca fareyi hareket ettirdiğimde ve herhangi bir tuşa bastığımda artıyor.

Şöyle o ses bende de var normalde bilgisayar boştayken fan çalışmıyor fakat ara sıra fanı çalıştırıp duruyor çalıştırıp duruyor işte o arada öyle bir ses çıkıyor. Fakat bende bastırınca ses artmıyor.

Şöyle o ses bende de var normalde bilgisayar boştayken fan çalışmıyor fakat ara sıra fanı çalıştırıp duruyor çalıştırıp duruyor işte o arada öyle bir ses çıkıyor. Fakat bende bastırınca ses artmıyor.

Bende anlam veremedim dostum kimisi sorun çıkarmaz normaldir diyor kimisi servise verin diyor. Geceleri çok rahatsız edıyor bu durum. Eğer sorun yoksa uğraşmayacağım ama bir sorun varsa çözmem gerek.

Bende anlam veremedim dostum kimisi sorun çıkarmaz normaldir diyor kimisi servise verin diyor. Geceleri çok rahatsız edıyor bu durum. Eğer sorun yoksa uğraşmayacağım ama bir sorun varsa çözmem gerek.

FN + Q tuşları ile cihazın modlarını değiştirin.
Yüksek performans fan modunda sesin durumu nasıl? Geri bildiriniz.

Bu hafta aldığım laptoptan gelen cızırtı sesi fark ettim aşırı yüksek bir şey değil ama sinir bozucu. Laptop boştayken geliyor yük altında dikkat etmedim hiç. Biraz araştırdım herkes farklı şeyler diyor. Laptopta M.2 SSD var.

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ıah7.

Kankam aynı modelden bende de var yeni aldım ve bende fark ettim normal galiba o kadar rahatsız etmiyor fakat sessiz yerlerde bir tık kulağa batıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı