Lenovo Ideapad Gaming laptop siyah ekranda kalıyor

gutsio

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yardım edin. Lenovo Ideapad Gaming laptop kullanıyorum. Lenovo yazısindan sonra siyah ekranda kalıyor. Her şeyi denedim birkaç kere oldu ama düzelmişti yardım eder misiniz?

Otomatik kaydınız kapalıymış. PC'nin ekranı gelmiyor şimdi burada 2 seçenek var ben ikisini de denemiştim; 1. PC'yi ya güvenlik moduna alıp PC'de öneml bilgileriniz varsa fotoğrafını çekin telefondan ya da USB ile kaydedin daha sonra formata hazırlayın (bunu yaptım)
2.'si PC'yi güvenlik modunda başlatınca eğer bugün veya dün korsan veya 3. part yazılım indirdiysen sil onları daha sonra PC'yi yeniden başlat. (ben bunu denediğimde PC'de otomatik olarak int ve bazı uygulamalara erişimim kapanmıştı ama Windows hızlandırması yaptığım için de olabilir o olay ikisini de deneyin bence.

bir seçenek belirleyin ekranında, sorun gider > gelişmiş seçenekler > başlangıç ayarları > yeniden başlat'ı seçin.
  1. Cihazınız yeniden başlatıldıktan sonra bir seçenek listesi göreceksiniz. Tercih edilen seçenek, 5'i seçmeniz veya ağ ile güvenli mod için F5 tuşuna basmanızdır.
  2. Cihazınız güvenli moddayken başlat düğmesini seçin, ardından sistem ayarları ve uygulamalar > ayarları'>& seçin.
  3. ada göre sırala'yı seçin ve yükleme tarihine göre sırala olarak değiştirin.
  4. Kaldırmak istediğiniz üçüncü tarafyazılımını ve ardından kaldır'ı seçin.
  5. Üçüncü taraf yazılımını kaldırdıktan sonra cihazınızı yeniden başlatın. Güvenli moda geçmek için.

Güvenli moddan çıkmanız gerekirse aşağıdaki adımları uygulayın:

1. Windows logo tuşu + R tuşuna basın.
  2. kutusuna msconfig yazıp Tamam'ı seçin.
  3. Önyükleme sekmesini seçin.
  4. Önyükleme seçenekleri'nin altında Güvenli önyükleme onay kutusunun işaretini kaldırın.

Geri
Yukarı