Lenovo IdeaPad gereksiz yere ısınıyor

Duhan41

Centipat
RTX 3060 AMD Ryzen 5 5600H Lenovo IdeaPad Gaming laptopum var. Şu an 2. senesinde ve bugün çok gereksiz ısınmaya başladı. Arkada oyun oynamıyorken bile 70 dereceleri görüyor. Virüs yemiş olamam, en son indirdiğim şey 3 ay önceydi. Oyuna girdiğim zaman, The Finals oynuyorum 90 derecelere çıkıyor ve sürekli oyun içi kasmalar donmalar oluşuyor. Düne kadar bu yoktu, bir anda ne olmuş olabilir?

Dosya Ekleri

• 1712613227156.png
    1712613227156.png
    7,3 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef çok aksattım Bayram bittiği gibi tatilden döneceğim o zaman yapsam bir sorun olur mu?
Kısa sürede sorun olmaz. Bakımla düzelir fakat düzgün macun kullanın, geneli pumpout yapıyor.

RTX 3060 AMD Ryzen 5 5600H Lenovo IdeaPad Gaming laptopum var. Şu an 2. senesinde ve bugün çok gereksiz ısınmaya başladı. Arkada oyun oynamıyorken bile 70 dereceleri görüyor. Virüs yemiş olamam, en son indirdiğim şey 3 ay önceydi. Oyuna girdiğim zaman, The Finals oynuyorum 90 derecelere çıkıyor ve sürekli oyun içi kasmalar donmalar oluşuyor. Düne kadar bu yoktu, bir anda ne olmuş olabilir?
Hocam çözüm bulabildiniz mi aynı sıkıntı bende de varda, baya can sıkıcı oluyor ?

Geri
Yukarı