Lenovo Ideapad L340 81LK014MTX tavsiye eder misiniz?

Neo2689

Centipat

Arkadaşlar 7000 TL civarı fiyat aralığında genellikle fazla yüklenmeden hem oyun oynayacağım hem genel işlerimi halledeceğim uzun dayanacak bir bilgisayar arıyorum bu makineyı uygun buldum tavsiye eder misiniz aklıma sadece FreeDOS olması takıldı bir sorun olur mu kurması kolay mı?

Kalitesiz kasalı, kalitesiz ekranlı, soğutması da rezil bir laptop. Specleri kağıtta iyi gözüküyor olabilir ama o donanımın performansının çoğunu alamazsınız. Resmen gaming donanımı alıp Ideapad kasasına sıkıştırmışlar. Üstüne HF işlemci de var, ekran kartı hep açık kalacağı için pil ömrü de kötü olur.

Kalitesiz kasalı, kalitesiz ekranlı, soğutması da rezil bir laptop. Specleri kağıtta iyi gözüküyor olabilir ama o donanımın performansının çoğunu alamazsınız. Resmen gaming donanımı alıp Ideapad kasasına sıkıştırmışlar. Üstüne HF işlemci de var, ekran kartı hep açık kalacağı için pil ömrü de kötü olur.
Bende bundan korktuğum için arkadaşa sistem toplayabilirsiniz dedim. Bence de oyuncu laptopu alınmaz. Kendin toplayacaksın.

@asdaa haklı zaten fazla oyun oynamayacaksanız normal modelini almanızı öneririm.
Ben de bundan korktuğum için arkadaşa sistem toplayabilirsiniz dedim. Bence de oyuncu laptopu alınmaz. Kendin toplayacaksın.

@asdaa oyuncu laptopu alınmaz dememiş bu laptop alınmaz demiş ayrıca laptop mu toplayacaksın?

Bende bundan korktuğum için arkadaşa sistem toplayabilirsiniz dedim. Bence de oyuncu laptopu alınmaz. Kendin toplayacaksın.
Hocam toplama yapmam biraz zor acil şekilde birkaç gün içerisinde elime geçmeside lazım sizin buna benzer şekilde başka tavsiyeniz var mı? Bu fiyat aralığında
@asdaa haklı zaten fazla oyun oynamayacaksanız normal modelini almanızı öneririm.

@asdaa oyuncu laptopu alınmaz dememiş bu laptop alınmaz demiş ayrıca laptop mu toplayacaksın?
Hocam normal modeli derken örnek verebilirmisiniz veya tavsiyeniz var mı model olarak
Hocam başka alternatif bulamadım öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı