Steam tam olarak bitti

1-Türkiye'de de bitmiş değil.
2-konuda Türkiye'de öyle olduğundan bahsedilmiyor, globalde bittiği iddia edilmiş zamanında.

Siz almıyorsunuz diye bitmiş olmuyor. Hem TR içinde hem genelde deli bir kullanıcı artışı var Steam'in. Sadece TR içinde geçen yıllara göre az.

Anlıyorum, demek oyunlara bu fiyatları veren insanlar varmış. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Türk oyuncular yine gezegeni kendi etrafında dönüyor sanıp saçma sapan bir tartışma konusu açmış. İşinize gelince IGN'in incelemelerini kaynak olarak kullanan tayfa, review kısmı haricinde azıcıkta news kısmına bakın. Veya istatistik olarak baktığınız tek şey Türk lirası ve Twitter'daki boş oyun sayfalarının paylaşımlarındaki yorumlar olmasın.

Anlıyorum, demek oyunlara bu fiyatları veren insanlar varmış. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

:D Epic'le Steam'in fiyatları oyunların yarısında falan hemen hemen denk. TR'de Steam dolara geçti diye bitecek olsa 2010'lu dönemlerde hiç yükselmezdi zaten. Neyse bu kafaya laf anlatmaya gerek yok anlamayıp bildiğinizi okuyacaksınız.

Bittiki, 3000 TL'ye oyun alan mı var?
@Ethem Efe 3000 TL'ye ne varmış acaba tam olarak? Bu fiyatlar dediğiniz fiyatlar ne? Hiç girip baktınız mı Steam'e. Yeni çıkan oyunlar artık Epic'de bile aynı fiyatta oluyor Steam ile hatta bazen daha pahalı bile oluyor. Bu aşağıdakiler sadece çok ufak bir kısım örnek olarak.

1714493841389.png

1714493750501.png

1714493760582.png

1714493772300.png

1714493782243.png

1714493792445.png

1714493805215.png

Son düzenleme:
3000 TL'ye ne varmış acaba tam olarak? Hiç girip baktınız mı Steam'e. Yeni çıkan oyunlar artık Epic'te bile aynı fiyatta oluyor Steam ile hatta bazen daha pahalı bile oluyor. Bu aşağıdakiler sadece çok ufak bir kısım örnek olarak.

Eki Görüntüle 2182867
Eki Görüntüle 2182860
Eki Görüntüle 2182862
Eki Görüntüle 2182863
Eki Görüntüle 2182864
Eki Görüntüle 2182865
Eki Görüntüle 2182866

Boş verin hocam. Klasik Epic kitlesi işte 2 oyun verdi diye kral yaptılar :D şimdi oyunların standart halleri Steam'deki DLC'li hallerle aynı fiyat.

3000 TL'ye ne varmış acaba tam olarak? Hiç girip baktınız mı Steam'e. Yeni çıkan oyunlar artık Epic'de bile aynı fiyatta oluyor Steam ile hatta bazen daha pahalı bile oluyor. Bu aşağıdakiler sadece çok ufak bir kısım örnek olarak.

Eki Görüntüle 2182875
Eki Görüntüle 2182867
Eki Görüntüle 2182860
Eki Görüntüle 2182862
Eki Görüntüle 2182863
Eki Görüntüle 2182864
Eki Görüntüle 2182865
Eki Görüntüle 2182866
Boş verin hocam. Ben Kasım'dan beri anlatıyorum da ne oluyor? Ya yazdığın yazıyı göz ardı edip aynı şeyleri gevelemeye devam ediyorlar ya da konuya bir daha mesaj bırakmıyorlar.

Boş verin hocam. Ben Kasım'dan beri anlatıyorum da ne oluyor? Ya yazdığın yazıyı göz ardı edip aynı şeyleri gevelemeye devam ediyorlar ya da konuya bir daha mesaj bırakmıyorlar.
Anlatmaya değeceğini düşünmüyorum bende hocam. Ne kadar anlatsan da Steam dolara geçti, battı oluyor. :) Ben bu durumu anlatmayı bıraktım artık.

Popülerliği Türkiye'de azaldı mı azalmadı mı bilmem. Global'de etkisi bile olmamıştır mantıken, bir bağlantısı yok çünkü öyle denmesi komik :D

Ama o dolara geçtikten sonra elim almaya hiç gitmedi. Hep diğer yerlerden alıyorum, dolar haliyle de alacağımı sanmıyorum hiçbir oyunu. Fiyatı aynı olsa bile dolarla oyun almak istemiyorum. TL ile almak istiyorum.

Ama o dolara geçtikten sonra elim almaya hiç gitmedi. Hep diğer yerlerden alıyorum, dolar haliyle de alacağımı sanmıyorum hiçbir oyunu. Fiyatı aynı olsa bile dolarla oyun almak istemiyorum. TL ile almak istiyorum.
Bu bana göre ilginç bir bakış açısı, buradaki birkaç kişiden daha duydum. Fiyatı aynı olunca ne farkı kalıyor ki TL veya dolar olsa? Sonuç olarak oyunu alınca bankadan her türlü TL çekiyor, dolarla da alsanız, TL ile de alsanız. Ekstra olarak bir dolar hesabı vb. açmanıza gerek olmuyor. Tabii seçiminize saygı duyuyorum ama bana biraz garip geliyor.

Halen insanlar Epic'teki ile Steam'deki fiyatı karşılaştırıyor, çok fiyat farkı yoksa Steam'den alıyor.

Geri
Yukarı